Anketa

Co hodnotíte u spotřebičů MORA nejvíce?

13 %
7 %
19 %
34 %
15 %
6 %
6 %
Celkem 3489 hlasů.
Facebook | MORA MORAVIA s.r.o YouTube | MORA MORAVIA s.r.o

Vestavné spotřebiče

Značka MORA nabízí široký sortiment vestavných spotřebičů pro vaši kuchyni. Dnes si zákazník může vybrat od vestavných trub, indukčních sklokeramických desek, chladniček, myček až po odsavače par či mikrovlnné trouby.

Vestavné trouby samostatné
Varné desky samostatné

Odsavače par
Vestavné mikrovlnné trouby

Vestavné myčky
Vestavné chladničky

Všechny vestavné spotřebiče MORA jsou v promyšleném designu, s maximálním ohledem na životní prostředí a s logickým a snadným ovládáním. Například u vestavných trub si zákazník může vybrat z nabídky tři způsobů ovládání. Záleží opravdu na preferenci každého uživatele, které si vybere. Každý způsob má své uživatelské přednosti.

Dotekové ovládání - patří mezi moderní způsoby ovládání trub MORA. Pouze jedním dotykem si vybíráte požadované funkce a výběr jen potvrdíte symbolem "START". Vše ostatní trouba udělá za vás. Design je velmi elegantní a nadčasový.

Zamačkávací knoflíky - některé modely nabízí zamačkávací ovládací knoflíky. V případě, že knoflík je vysunutý, se automaticky prosvětlí. Vy tak můžete knoflíkem pohodlně otáčet a nastavovat funkce. Po skončení pečení, se knoflík jednoduše zatlačí do panelu a je rovný. Malé děti tak nemohou tak snadno zapnout troubu.

Klasické knoflíky - nabízí uživatelům velmi snadný a jednoduchý způsob ovládání. Vyznačené symboly přímo na knoflíku jasně ukazují, kterou funkci trouba nabízí. Tento způsob ovládání se používá u méně vybavených vestavných trub.

Za pozornost stojí určitě energetická třída A-20%. Vybrané vestavné trouby MORA díky nové speciální izolaci a odrazovému reflexnímu sklu mají energetickou třídu A-20%. Tyto trouby spotřebují o 20% méně energie ve srovnání s troubami s energetickou třídou A. Tímto jsou trouby MORA nejen úsporné, ale maximálně ohleduplné k životnímu prostředí.

U vestavných indukčních desek MORA uživatel ocení rychlost ohřevu, energetickou úsporu a velmi snadné čištění. Generátor, který je umístěn pod sklokeramickou deskou vytváří magnetické pole, které zahřívá pouze kovové dno nádoby. Samotnou desku magnetické pole nezahřívá. Povrch indukční desky má tak nízkou teplotu, na které se pokrm nepřipálí a deska se tak velmi snadno čistí.