MORAgym

Co je MORAgym

Společně si nejen zdravě uvaříme, ale i zacvičíme. Vyzkoušejte cviky inspirované jógou, lehkým posilováním a protahováním přímo ve své kuchyni. Cvičení pro vás sestavila Hanka Kynychová na míru vašemu aktivnímu životu. S MORAgym uděláte něco pro sebe a ještě objevíte inovativní prvky vašich spotřebičů. Veďte ke zdravému stravování a pohybu i své děti. Cviky hravě zvládnou a navíc si společně užijete aktivní zábavu.

 

Soutěž - Spolu nám to šlape

 

Jak na to

Tažený bůček

Tažený bůček

Pojďte si protáhnout tělo po dlouhém krájení. Široký postoj, pokrčte kolena. Zpevněte střed těla vytáhněte se za pravou rukou a levou překřižte na břiše. Dejte pozor, abyste drželi tělo v rovině, a provádějte úklony na levou stranu. Po 15–20 úklonech opakujte cvik na druhou stranu. To vše ve 3 sériích.

Zadeček jak dva kmínky

Zadeček jak dva kmínky

Nesmíte se vzdálit od hrnce, abyste to nespálili? Nevadí, máme pro vás jednoduché a velmi efektivní cvičení, které lze provádět hned vedle varné desky. Opřete se rukama o kuchyňskou linku, stůjte rovně a zvedejte se na špičky, vydržte vteřinku nahoře a opět kontrolovaně dolů na paty. Vyzkoušejte 3 série po 15–20 opakováních.

Křidýlka v jednom ohni

Křidýlka v jednom ohni

Dali jste vařit vodu? Tak to máte chvilku jen pro sebe. Vezměte si stabilní opěrku, ideálně barovou židli, ale postačí i kuchyňská linka. Chyťte se zezadu a pokrčením loktů klesejte dolů a zase nahoru. Čím dál od opěry se postavíte, tím bude cvik náročnější. Důležité je držet pevný střed těla a neprohýbat se. Zkuste 8–10 opakování ve 3 sériích.

Naklepaná kýta

Naklepaná kýta

Chcete kontrolovat pečínku a ještě si vytvarovat postavu? Tak s chutí do toho. Chyťte se madel vaší trouby. Nebojte, díky speciální úpravě proti otiskům prstů si práci nepřiděláte. Držte zpevněný střed těla a celou nohou zanožujte tak, aby zabíral i zadeček. Cvik opakujte 15–20 na pravou i levou nohu ve 3 sériích.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?

Zobrazit mapu