MORAgym
Originální cvičení do kuchyně, spousty tipů na kvalitní pokrmy a mnohem víc.

Se značkou Mora nám to šlape

Spotřebiče MORA jsou šité na míru moderním rodinám, které mají rády aktivní styl života. A přesně v takovém se vyžívají i naše skvělé ambasadorky - charismatická cvičitelka aerobiku Hanka Kynychová a legendární olympijská vítězka Kateřina Neumannová. Obě aktivní maminky se s vámi podělí o tipy, jak si užívat aktivních radovánek, nezanedbávat rodinu, a ještě si najít čas na tolik potřebný odpočinek.

Co je Moragym

Společně si nejen zdravě uvaříme, ale i zacvičíme. Vyzkoušejte cviky inspirované jógou, lehkým posilováním a protahováním přímo ve své kuchyni. Cvičení pro vás sestavila Hanka Kynychová na míru vašemu aktivnímu životu. S MORAgym uděláte něco pro sebe a ještě objevíte inovativní prvky vašich spotřebičů. Veďte ke zdravému stravování a pohybu i své děti. Cviky hravě zvládnou a navíc si společně užijete aktivní zábavu.

Videa MORAgym

MORAgym aneb Jak cvičit doma: Pružné tělo (pondělí)

MORAgym aneb Jak cvičit doma: Břišní pekáč (úterý)

MORAgym aneb Jak začít cvičit doma: Posilování stehen (středa)

MORAgym aneb Jak cvičit doma: Posilování paží (čtvrtek)

MORAgym aneb Jak cvičit doma: Pevný zadek (pátek)

Spolu to uvaříme

Ke štíhlému a zdravému těluse musíte zdravě projíst. Tak žádné hladovky a nesmyslné diety. jak si připravit vyvážené a chutné jídlo vám poradí naše recepty. Najdete zde i Hančiny a Katčiny oblíbené pokrmy, s jejichž jednoduchou přípravou vám pomohou moderní spotřebiče.

Zobrazit více

Spolu jsme v obraze

Nenechejte si ujít nejžhavější novinky z MORA světa a načerpjte inspiraci pro váš každodenní život. Pravidelně pro vás připravujeme zajímavosti a komentáře o tom, co se v naší společnosti děje. Navíc můžete získat zajímavé rady a tipy ohledně výběru spotřebičů, vaření a mnoho dalšího.

Zobrazit více

Spolu najdeme řešení

Vybíráte kuchyňské spotřebiče a nevíte, podle čeho se rozhodnout? Poradíme Vám, jak jednotlivé spotřebiče vybrat, jaké parametry jsou při jeho výběru rozhodující, nebo co znamenají jednotlivé funkce. Inspirujte se s námi a poskládejte si vaši vysněnou kuchyň.

Zobrazit více
Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu