MORAgym

Co je MORAgym

Společně si nejen zdravě uvaříme, ale i zacvičíme. Vyzkoušejte cviky inspirované jógou, lehkým posilováním a protahováním přímo ve své kuchyni. Cvičení pro vás sestavila Hanka Kynychová na míru vašemu aktivnímu životu. S MORAgym uděláte něco pro sebe a ještě objevíte inovativní prvky vašich spotřebičů. Veďte ke zdravému stravování a pohybu i své děti. Cviky hravě zvládnou a navíc si společně užijete aktivní zábavu.

 

Soutěž - Spolu nám to šlape

 

Jak na to

Vosí MORA pas

Vosí MORA pas

Pojďte si protáhnout tělo po dlouhém krájení. Široký postoj, pokrčte kolena. Zpevněte střed těla vytáhněte se za pravou rukou a levou překřižte na břiše. Dejte pozor, abyste drželi tělo v rovině, a provádějte úklony na levou stranu. Po 15–20 úklonech opakujte cvik na druhou stranu. To vše ve 3 sériích.

Pevný MORA zadeček

Pevný MORA zadeček

Nesmíte se vzdálit od hrnce, abyste to nespálili? Nevadí, máme pro vás jednoduché a velmi efektivní cvičení, které lze provádět hned vedle varné desky. Opřete se rukama o kuchyňskou linku, stůjte rovně a zvedejte se na špičky, vydržte vteřinku nahoře a opět kontrolovaně dolů na paty. Vyzkoušejte 3 série po 15–20 opakováních.

Zpevněné MORA paže

Zpevněné MORA paže

Dali jste vařit vodu? Tak to máte chvilku jen pro sebe. Vezměte si stabilní opěrku, ideálně barovou židli, ale postačí i kuchyňská linka. Chyťte se zezadu a pokrčením loktů klesejte dolů a zase nahoru. Čím dál od opěry se postavíte, tím bude cvik náročnější. Důležité je držet pevný střed těla a neprohýbat se. Zkuste 8–10 opakování ve 3 sériích.

Krásné MORA nožky

Krásné MORA nožky

Chcete kontrolovat pečínku a ještě si vytvarovat postavu? Tak s chutí do toho. Chyťte se madel vaší trouby. Nebojte, díky speciální úpravě proti otiskům prstů si práci nepřiděláte. Držte zpevněný střed těla a celou nohou zanožujte tak, aby zabíral i zadeček. Cvik opakujte 15–20 na pravou i levou nohu ve 3 sériích.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?

Zobrazit mapu