Promo Akce

 

Sada nádobí zdarma

K nákupu akčního setu spotřebičů MORA získáte 8dílnou sadu nádobí v hodnotě 4 990 Kč jako dárek.

Pořiďte si akční set spotřebičů, který se skládá z varné desky, vestavné trouby a myčky, a získáte ihned u prodejce 8dílnou sadu kvalitního českého nádobí jako dárek. Vyberte si svůj ideální set spotřebičů. Spotřebiče můžete vybírat u našich webových partnerů nebo v kamenných prodejnách. Akce trvá od 21. 9. do 30. 11. 2020.

Slavíme 195 let

Vyhrajte v soutěži jednu z 1 100 cen!

MORA letos oslavuje své 195. výročí. Pojďte s námi soutěžit o 1 100 cen. Pořiďte si jakýkoliv spotřebič Mora, doložte nákup účtenkou, sfoukněte svíčku na narozeninovém dortu a jedna z cen je vaše. Soutěž probíhá od 21. 9. do 30. 11. 2020 nebo do vyčerpání zásob.

 

 

K myčce kapsle na 4 měsíce!

Akce platí do 30. 10. 2020 nebo do vyčerpání zásob kapslí.

Spolu s Finishem to je na medaili. Pořiďte si novou myčku a ihned u prodejce získejte mycí kapsle Finish na 4 měsíce jako dárek.

K troubě MORA dostanete 10 kilogramů mouky na pečení Babiččina volba zdarma.

Do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob

 Kupte jakoukoliv troubu MORA a dostanete od nás 10 kg mouky na pečení Babiččina volba zdarma. Spolu nám to peče.

 

 

Upečte nebo uvařte svůj rodinný recept a pošlete nám jeho fotku spolu s receptem.

Máte doma rodinný recept, po kterém se všichni oblizují až za ušima a každý si jde alespoň jednou přidat? Výborně! Pak můžete vyhrát jeden z našich malých domácích spotřebičů MORA. A když váš recept zvítězí na plné čáře, odměníme vás dokonce multifunkční vestavnou troubou MORA!

Spolu to zvládneme, jako již 195 let.

Protože to spolu zvládáme již 195 let, připravili jsme pro Vás spousty lahodných receptů na každý den. A také třeba sérii videí domácího cvičení s Hankou Kynychovou pro všechny partie těla či další tipy a triky. Nebudou chybět ani oblíbené soutěže o malé domácí spotřebiče a multifunkční vestavnou troubu MORA.

 

 

Zacvičte si v kuchyni s MORAgym

Společně si nejen zdravě uvaříme, ale i zacvičíme. Vyzkoušejte cviky inspirované jógou a lehkým posilováním přímo ve své kuchyni. Připravila je pro vás Hanka Kynychová.

Se značkou MORA za zážitky

MORA je tam, kde se děje něco zajímavého. Mrkněte na seznam akcí a užijte si báječný den s celou rodinu. Můžete zde potkat i naše ambasadorky Hanku Kynychovou a Kateřinu Neumannovou. Vidíme se na startu!

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?

Zobrazit mapu