Vestavné spotřebiče

MORA nabízí široký sortiment vestavných spotřebičů pro vaši kuchyni. Můžete si vybrat z vestavných trub, indukčních, sklokeramických či plynových varných desek, v nabídce jsou také  chladničky, myčky, odsavače par a mikrovlnné trouby v krásném designu a plné nových praktických funkcí a dokonalých technologií.

 

Vestavné trouby
Varné desky
Odsavače par
Mikrovlnné trouby
Vestavné myčky
Vestavné chladničky

 

Vestavné spotřebiče značky MORA jsou velmi kvalitně propracovány do detailu, pyšní se krásným designem s čistými liniemi, který bude dominantou každé kuchyně. Spotřebiče jsou vybaveny vysoce technologicky vyspělými funkcemi pro váš maximální komfort při užívání. Spotřebiče jsou velmi logicky navrženy a tak se setkání s jejich dokonale intuitivních ovládáním u každého spotřebiče. Ohled na životní prostředí při vyběru výrobních materiálů je pro nás samozřejmostí. U všech vestavných spotřebičů si vždy můžete vybrat ze široké nabídky jejich ovládání, barev, funkcí i jejich designového provedení.

Záleží opravdu jen na vás a věříme, že si z nabídky kvalitních spotřebičů MORA vyberete.

Při volbě spotřebiče si můžete vybrat i z různých typů ovládání, příkladem je dotykové, zamačkávací či klasické ovládání, každému co přesně vyhovuje a jakou preferenci na spotřebič má.


Dotykové ovládání - patří mezi vyspělé způsoby ovládání spotřebičů značky MORA. Pouze jedním dotykem vašeho prstu si vybíráte vámi požadované funkce a poté již jen potvrdíte symbolem "START". Vše ostatní trouba udělá za vás. Design je velmi elegantní a nadčasový a displej osvětlený s ohledem na vaše zdraví.


Zamačkávací knoflíky – jiné modely nabízí zamačkávací ovládací knoflíky. Když je knoflík vysunutý, automaticky se velmi pěkně prosvětlí a vy tak můžete začít váš spotřebič pohodlně ovládat. Po skončení pečení, knoflík jednoduše zatlačíte do panelu a vaše trouba je tak bezpečná pro vaše děti a získává elegantní čistý vzhled trouby, který se navíc velmi dobře udržuje.

Klasické knoflíky - nabízí uživatelům velmi snadný a jednoduchý způsob ovládání. Vyznačené symboly jsou potištěné laserem, čím zajištují jejich neomezenou životnost a přímo na knoflíku viditelně ukazují, kterou funkci trouba nabízí. Tento typ ovládání naleznete u nižších řad vestavných spotřebičů.


Za pozornost určitě stojí také energetická třída A+. Vybrané vestavné trouby MORA díky nové speciální izolaci a odrazovému reflexnímu sklu mají energetickou třídu A+. Tyto trouby spotřebují o 20% méně energie ve srovnání s troubami s energetickou třídou A. Tímto jsou trouby MORA nejen úsporné, ale maximálně ohleduplné k životnímu prostředí.


U vestavných indukčních desek MORA navíc uživatel ocení rychlost ohřevu, energetickou úsporu a velmi snadné čištění. Generátor, který je umístěn pod sklokeramickou deskou vytváří magnetické pole, které zahřívá pouze kovové dno nádoby. Samotnou desku magnetické pole nezahřívá. Povrch indukční desky má tak nízkou teplotu, na které se pokrm nepřipálí a deska se tak velmi snadno čistí.


Velice luxusní design nabízí plynové varné desky MORA na skleněném ploše včetně ovládání. I zde si můžete zvolit libovolné provedení, design i funkce varné desky. Integrované zapalování, bezpečné a praktické mřížky či trojitá síla hořáků jsou jen zlomkem funkcí, kterými se tyto spotřebiče mohou pyšnit.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu