Vestavné trouby
barva: nerez

Vestavné pečící trouby MORA v krásném čistém designu v různých barvách, např. nerez jsou vybaveny mnoha moderními funkcemi a vlastnostmi, které vám usnadní a zpříjemní práci v kuchyni, navíc se vyznačují energetickou třídou A+, což přináší další úsporu do vaší domácnosti. Více informací o vestavných troubách MORA naleznete v sekci Poradna.

 

Snadné ovládání trouby

pomocí dotykového displeje

 

Přehledný DOTYKOVÝ ELEKTRONICKÝ PROGRAMÁTOR je velmi jednoduchý na ovládání. Vybrat si můžete ze 14 přednastavených programů, stačí zmáčknout příslušný symbol jídla,  a trouba automaticky nastaví správnou kombinaci teploty, času a typ ohřevu. Vše, co musíte udělat vy, je stisknout Start. Samozřejmě s ohledem na své zkušenosti si můžete teplotu,  čas i režim ohřevu v troubě libovolně měnit. Kromě automatických programů pečení trouba nabízí i extra funkce na čištění AquaClean, ohřívání talířů či jídla, rozmrazování i kynutí těsta. Zkuste také využít automatický program pro přípravu zdravého domácího jogurtu.

Vyberte libovolnou funkci programu

Domácí jogurt
Funkce pečení
Domácí jogurt
Teplota při tomto režimu pečení je přednastavena na 40 °C. Postavte nádobky vhodné k přípravě domácího jogurtu na rošt, který vložte do 2. nebo 3. úrovně v troubě. Spusťte troubu.

Zobrazit recept
Chleba
Funkce pečení
Chleba
Teplota při tomto režimu pečení je přednastavena na 190 °C, v případě potřeby ji můžete upravit, maximální teplota je 275 °C. Nádobu s vykynutým těstem umístěte na 2. úroveň v troubě, podle receptu nechte ještě chvíli kynout v nádobě a stiskněte Start. Délka programu je nastavena na 50 minut při horním a spodním ohřevu.

Zobrazit recept
Pizza
Funkce pečení
Pizza
Teplota při tomto režimu pečení je přednastavena na 200 °C, v případě potřeby ji můžete upravit, maximální teplota je 275 °C. Vykynuté těsto umístěte na 2. nebo 3. úroveň v troubě, podle receptu nechte ještě kynout, pak stiskněte Start. Délka programu je nastavena na 20 minut při horkovzdušném ohřevu se spodní spirálou.

Zobrazit recept
Pečení strojních koláčků
Funkce pečení
Pečení strojních koláčků
Teplota při tomto režimu pečení je přednastavena na 160 °C, v případě potřeby ji můžete upravit, maximální teplota je 275 °C. Při tomto režimu pečení můžete péct dva mělké plechy najednou. Umístěte plechy do 2. a 3. úrovně v troubě. Délka programu je přednastavena na 20 minut při horkovzdušném ohřevu.

Zobrazit recept
Kuře
Funkce pečení
Kuře
Teplota při tomto režimu pečení je přednastavena na 200 °C, v případě potřeby ji můžete upravit, maximální teplota je 275 °C. Vložte kuře do 2. úrovně v troubě a stiskněte Start. Délka programu je přednastavena na 50 minut s využitím ventilátoru a grilovacího tělesa. Pokud budete péct jen na roštu, umístěte do 3. úrovně hluboký plech, abyste zachytili šťávu odkapávající při pečení.

Zobrazit recept
Pečení kotlet, filetů, řízků
Funkce pečení
Pečení kotlet, filetů, řízků
Program je vhodný pro pečení ryb, kotlet, odřezků masa a podobně. Teplota při tomto režimu pečení je přednastavena na 240 °C, v případě potřeby ji můžete upravit, maximální teplota je 275 °C. Délka programu je přednastavena na 50 minut s využitím grilovacího tělesa. Pokud budete péct jen na roštu, umístěte do 3. úrovně hluboký plech, abyste zachytili šťávu odkapávající při pečení. V polovině pečení maso otočte, aby se propeklo i z druhé strany.

Zobrazit recept
Pečení masa, žebírek
Funkce pečení
Pečení masa, žebírek
Program je vhodný pro pečení masa nebo žebírek. Teplota při tomto režimu pečení je přednastavena na 180 °C, v případě potřeby ji můžete upravit, maximální teplota je 275 °C. Délka programu je přednastavena na 1 hodinu a 25 minut při horním a spodním ohřevu. Plech s masem umístěte do 2. úrovně v troubě. Spusťte troubu stisknutím tlačítka Start.

Zobrazit recept
Pomalé pečení
Funkce pečení
Pomalé pečení
Program je vhodný pro pomalé pečení metodou sous vide, při níž se pokrm peče ve vzduchotěsném umělohmotném obalu ve vodní lázni s kontrolovanou teplotou. Takto vakuované potraviny (maso, ryby, zelenina nebo ovoce) se pečou 4 až 6 hodin v závislosti na receptu a typu připravovaného jídla. Teplota je při tomto režimu nastavena na 100 °C, maximální teplota je 130 °C a délka pečení je přednastavena na 4 hodiny. Plech s masem umístěte do 2. úrovně v troubě. Spusťte troubu stisknutím tlačítka Start. Tento režim pečení můžete využít i při přípravě masa tzv. konfitováním v tuku nebo v jiné tekutině. Plech s masem umístěte do 2. úrovně v troubě.

Zobrazit recept
Automatické pečení masa Auto Roast
Funkce pečení
Automatické pečení masa Auto Roast
Program Auto Roast je vhodný pro pečení větších kusů masa. Program nejprve troubu automaticky vyhřeje na 230 °C, aby se vytvořila kůrka, která bude zadržovat šťávu uvnitř masa, čímž zamezíte jeho vysušení. Maso se bude při této teplotě péct 30 minut. Následně teplota klesne na 180 °C a bude udržována až do konce pečení. V režimu Auto Roast bude pracovat grilovací těleso s ventilátorem. Plech s masem umístěte do 2. úrovně v troubě. Spusťte troubu stisknutím tlačítka Start.

Zobrazit recept
Rozmrazování
Funkce
Rozmrazování
V tomto režimu cirkuluje vzduch bez aktivovaných topných těles. Zapnutý je pouze ventilátor. Tato funkce se používá k pomalému, šetrnému rozmrazování mražených potravin (např. pečivo, chléb, mražené dorty a koláče nebo hluboce zmrazené ovoce). V polovině času rozmrazování je nutné potraviny otočit, promíchat a oddělit od sebe, pokud byly hluboce zmrazené, čímž se slepily dohromady.

Zobrazit recept
Kynutí těsta
Funkce pečení
Kynutí těsta
Tento automatický program je ideální pro kynutí těsta. V troubě je udržována optimální teplota 40 °C, při níž jsou stimulovány kvasinky, které urychlují proces kynutí. Přednastavená doba kynutí je 15 minut, tento čas si můžete podle potřeby zvýšit.

Zobrazit recept
Rychlý předehřev trouby
Funkce
Rychlý předehřev trouby
Tento program použijte pro rychlé předehřátí trouby. Můžete nastavit konkrétní teplotu pro připravované jídlo nebo můžete využít přednastavenou teplotu 200 °C. Na tuto teplotu bude trouba předehřáta za necelých 6 minut, čímž ušetříte 30 % času potřebného pro standardní předehřev. Světelné a zvukové znamení vás upozorní, až trouba dosáhne požadované teploty.

Zobrazit recept
Ohřívání jídla nebo talířů
Funkce
Ohřívání jídla nebo talířů
Tento program je vhodný pro ohřívání hotového jídla nebo udržování teploty právě dovařeného jídla, dokud ho nebudete servírovat. Program můžete také použít pro ohřívání talířů a vychutnat si tak profesionální služby jako v nejlepších restauracích nyní i u vás doma. Ohřáté talíře zabraňují ztrátě chuti a předčasnému vychladnutí. Přednastavená teplota je 60 °C, rozsah teplot je v rozmezí 30 až 95 °C. Délka trvání ohřevu je nastavena na dvě hodiny při spodním ohřevu. Díky tomuto programu se plánování podávání několika chodů stává naprosto jednoduchou záležitostí a vůbec nevadí, pokud se hosté opozdí.

Zobrazit recept
Pečení v páře v parních nádobách
Funkce
Pečení v páře v parních nádobách
Pečení v páře v parních nádobách Tato funkce umožňuje současné pečení různých jídel ve speciální třídílné parní nádobě. Nádoba se skládá z nádoby s pevným dnem, dvou nádob s perforovaným dnem a víka. Díky perforované spodní části se jídlo v druhé a třetí nádobě peče v páře, která stoupá z nádoby umístěné vespod. Do první nádoby je vhodné umístit potraviny s vyšším objemem tekutiny (omáčky, polévky, rýže), do druhé pak umístěte například maso či rybu a do nejvrchnější nádoby zeleninu či jiné přílohy. Přednastavená teplota programu je 160 °C, délka trvání ohřevu je nastavena na dvě hodiny při horkovzdušném pečení se spodním ohřevem. Jídlo připravené v páře si udrží více vitaminů, aromatu a autentické chuti než při konvenčním vaření. Parní nádoba není součástí trouby. Program lze používat i s jiným typem parních nádob vhodných pro pečení.

Zobrazit recept
Čištění trouby ECO CLEAN
Funkce
Čištění trouby ECO CLEAN
Tento program slouží k čištění trouby. Pro dosažení požadovaného účinku je nutné používat funkci čištění po každém větším pečení nebo po pečení mastných pokrmů. Nalijte 0,6 l vody do hlubokého pekáče a vložte ho do spodní úrovně v troubě. Stiskněte ikonu ECO CLEAN, a po 30 minutách se zbytky jídel na stěnách trouby díky unikající páře navlhčí, takže je budete moci jednoduše setřít vlhkým hadříkem.
Minutka
Funkce
Minutka
Minutku (kuchyňský budík) lze použít nezávisle na provozu trouby. Aktivuje se stiskem tlačítka. Nejdelší možné nastavení je 10 hodin. Po uplynutí času zazní signál, který můžete vypnout stisknutím tlačítka Minutka. Po jedné minutě se zvukový signál vypne automaticky. Minutka je určena pouze pro sledování času pečení, po uplynutí nastaveného času se trouba nevypne. Trouba umožňuje kromě minutky nastavit i čas pečení s vypnutím trouby nebo nastavit odložené spuštění trouby (koncový čas pečení) rovněž s automatickým vypnutím trouby po dokončení pečení.

Zobrazit recept

Zobrazuje se 13 produktů
Elektrická trouba samostatná s funkcí páry

Elektrická pyrolytická trouba s párou samostatná / multifunkční trouba s 11 funkcemi včetně 3 parních programů / speciální zamačkávací knoflíky /…

10 990 Kč
Elektrická trouba samostatná s funkcí páry

Elektrická trouba samostatná / multifunkční trouba s párou /11 funkcí / speciální zamačkávací knoflíky / dotykové digitální programovatelné hodiny…

9 990 Kč
Elektrická trouba samostatná s funkcí páry

Elektrická trouba s párou samostatná / Multifunkční trouba s 11 funkcemi / Speciální zamačkávací knoflíky / dotykové digitální programovatelné…

8 990 Kč
elektrická trouba samostatná

Elektrická trouba samostatná / Multifunkční trouba s 11 funkcemi / Speciální zamačkávací knoflíky / Dotekové digitální programovatelné hodiny /…

8 490 Kč
ELEKTRICKÁ TROUBA SAMOSTATNÁ

Elektrická trouba samostatná/Multifunkční trouba s 11 funkcemi/Speciální zamačkávací knoflíky/dotykové digitální programovatelné hodiny/Trojité…

8 490 Kč
Elektrická trouba samostatná s funkcí páry

Elektrická trouba samostatná / Multifunkční trouba s párou / 8 funkcí / Speciální zamačkávací knoflíky / dotykové digitální programovatelné hodiny…

7 990 Kč
Elektrická trouba samostatná s funkcí páry

Elektrická trouba samostatná / Multifunkční trouba s párou / 8 funkcí / Speciální zamačkávací knoflíky / Dotykové digitální programovatelné hodiny…

7 490 Kč
elektrická trouba samostatná

Elektrická trouba samostatná / Multifunkční trouba s 8 funkcemi / Dotekové ovládání / Digitální programovatelné hodiny / Výsuvné teleskopické…

6 990 Kč
elektrická trouba samostatná

multifukční trouba 8 funkcí dotekové ovládání hodin digitální programovatelné hodiny

6 490 Kč
Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?

Zobrazit mapu