Limitovaná edice sporáků
MORA 190 let

Tradiční česká značka kuchyňských spotřebičů MORA společně se svými zákazníky slaví tento rok 190. výročí založení. K tomuto významnému výročí založení firmy, uvádí značka MORA na trh speciální limitovanou edici sporáků. Součástí této speciální edice je sklokeramický sporák CS 607MWL a kombinovaný sporák KS 759MWL.

Oba sporáky mají originální výroční logo MORA 190 let a jsou nadstandardně vybaveny. Sporáky mají multifunkční troubu, komfortní tlumené zavírání dvířek trouby, originální plechy s výročním logem MORA 190 let, teleskopický výsuv a plnou záruku 5 let na celý výrobek.

MORA MORAVIA je firma s bohatou tradicí a může tak stavět na zkušenostech odborníků předávaných z generace na generaci. Výrobky jsou u zákazníků známy a vyhledávány především díky své spolehlivosti a kvalitě provedení.

Láska ke značce MORA se v některých rodinách doslova dědí. 190 let od založení firmy je důkazem toho, že si značka našla spousty příznivců a toho je také důkazem limitovaná edice sporáků MORA, která je symbolem české kvality a umu českých lidí.

Registrace
Registrace záruky 5 let pro KS 759 MWL, CS 607 MWL
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?

Zobrazit mapu