Chytrá trouba, která se vyčistí sama

Nová multifunkční trouba MORA MBOP 7558 FX s objemem 60 l má totiž schopnost samočištění. Speciální pyrolytický program umožní dokonale vyčistit vnitřek trouby, aniž byste museli přiložit ruku k dílu. Při teplotách až 460°C se mastné výpary z jídla přemění na prach, který jednoduše setřete vlhkým hadříkem.

Tato moderní trouba nabízí až 10 funkcí, jejichž volba je jednoduchá a tedy příjemná. Spotřebič je dále vybaven elektronickými programovacími hodinami, ovládanými dotykem i termosondou pro dokonalý výsledek pečení. A pokud máte rádi grilované pochoutky, oceníte otočný rožeň.

O teplotě při pečení Vás bude spolehlivě informovat teplotní display na hlavním panelu trouby. Na Moru se můžete skutečně spolehnout nejen při samotném pečení. Při otevření trouby Vás nebude obtěžovat proud horkého vzduchu, jehož úniku zamezí automatické vypnutí ventilátoru a maximální bezpečnost zajistí 3D chladící systém, Ultra Cool Door se 4 skly i dětský zámek. Díky dvojitému halogenovému osvětlení trouby budete mít dokonalý přehled a oceníte i snadné ovládání trouby pomocí efektních zamačkávacích knoflíků s prosvětlením.

Cena: 22.990 Kč

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu