SNÍDANĚ: Gurmánská rána pod dohledem novinek značky MORA

Snídaně je základ celého dne. Abyste měli dostatek energie, neodbývejte se, zvlášť, když vám v kuchyni mohou pomoci električtí odborníci na slovo vzatí. Představíme vám trio, se kterým budou vaše rána voňavá a plná chuti.

Milujete vůni slaniny, opékaných párků a vajec připravených jako volské oko nebo místo anglické snídaně dáváte přednost sladkým vaflím, které se doslova koupou v javorovém sirupu? Přesto si ráno jen namažete rohlík máslem, protože podobné delikatesy by vám zabraly spoustu času? Zjednodušte si celý postup přípravy s novými pomocníky od značky MORA.

Snídaňová sada MORA = dobrá snídaně během chvilky

Sendvičovač MORAOdnímatelné hliníkové desky v provedení sendvičovače, grilu a vaflovačeElegán v kabátu z nerezové oceli v kombinaci s černým plastem sendvičovač 3v1 MS 903 BK vás rychle přesvědčí o tom, jak snadná může být příprava vydatné ranní snídaně. Jeho odnímatelné hliníkové desky v provedení sendvičovače, grilu a vaflovače s nepřilnavým povrchem se za pár vteřin postarají o lahodnou teplou snídani pro celou rodinu. Jeho obsluha je velmi snadná a zvládnou ji s přehledem i starší děti, které si jednoduše vyrobí sendvič do školy i bez vaší pomoci. Světelná signalizace je upozorní, že je přístroj připravený, chladné rukojeti i bezpečnostní pant pak eliminují možnost úrazu.
cena: 1 590 Kč

 

Toustovač MORAPokud máte raději jednoduché toasty spolehněte se na nový model TP 900 B toustovače MORA, na kterém si každý člen rodiny snadno navolí svou oblíbenou intenzitu opečení chleba. Je libo pěkně propečený toast na úrovni 7 nebo naopak dáváte přednost světlému křupavému kousku pečiva? S modelem TP 900 B můžete stejně snadno také rozmrazovat za pomoci výsuvného roštu na ohřev pečiva. Vaše croissanty tak budou každé ráno exkluzivně křupavé, jako byste je právě přinesli z brasserie.
cena: 790 Kč

 

EXTRA RECEPT PRO GURMÁNY: Nevíte, co si každý den připravovat k snídani? Pokud máte mlsné jazýčky, zkuste si v toustovači vyrobit batátové chlebíčky. Není to nic složitého, stačí jen sladkou bramboru nakrájet na plátky stejně široké jako je toustový chléb, vložit do přístroje a opéci. Delikatesa z batátů vám bude chutnat nejen na sladko s marmeládou nebo džemem, ale i s nakrájeným avokádem, posypaná strouhaným sýrem.

 

Rychlovarná konvice MORAA protože k vydatné snídani patří i horký nápoj, doplnili jsme náš snídaňový set o novinku mezi rychlovarnými konvicemi model KP 173 X, která se zbytkem kuchyňského ‘týmu’ dokonale ladí. Model z nerezové oceli vám najednou připraví až 1,7 litru vařící vody, což je dostatečné množství i pro čtyřčlennou rodinu. Konvice má navíc vyjímatelný filtr vodního kamene, takže si vaše nápoje budete moci vychutnat v top kvalitě bez nežádoucích vápenných usazenin, které se dříve či později v běžné rychlovarné konvici vytvoří. Jistě oceníte i její 360° otočnou základnu, díky níž je možné s konvicí snadno manipulovat.
cena: 1 290 Kč

 

Snad jsme vás přesvědčili, že s inteligentními pomocníky ze snídaňového setu značky MORA můžou být vaše rána vydatná a pokaždé chuťově jiná. Snídejte spolu, ať začínáte každý den dobře naladěni!

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu