Jak na jarní únavu

Jak vyzrát na jarní únavu? Zkuste lahodný  a voňavý recept Kateřiny Neumannové a Jany Dukátové!

Dny se prodlužují, a to je neklamnou známkou blížícího se jara. A s ním často přichází i nezvaný host – jarní únava. Prevenci ale přesto máte na dosah ruky, a ještě vám bude chutnat. Nechte se inspirovat zdravým nápojem ambasadorek MORA, vítězky legendární olympijské Kateřiny Neumannové a špičkové slovenské kajakářky Jany Dukátové, který je vždy zaručeně nabije vitaminy a minerály!

Zkuste si párkrát připravit smoothie, tedy hustý mixovaný nápoj z ovoce nebo i zeleniny. Stačí vám čerstvé sezónní (nebo i mražené) ovoce, případně zelenina, a pak už jen výkonný a skladný tyčový mixér s vysokou nádobou. Smoothie si můžete připravovat k snídani nebo jako lehkou večeři. Hodí se také po cvičení, kdy vám dodá energii
a krásně vás osvěží.

Na smoothie nedá dopustit ani Kateřina Neumannová, která se i letos bude jako ambasadorka značky MORA dělit o své oblíbené recepty spolu s dalšími dvěma ambasadorkami, špičkovou slovenskou kajakářkou a mistryní světa Janou Dukátovou a charismatickou cvičitelkou aerobiku Hankou Kynychovou.

Všechny tři mají bohaté zkušenosti s tím, jak dobít energii po náročném dni a předejít únavě. Navíc zastávají sympatickou filozofii, že ke štíhlému a zdravému tělu se musíte zdravě projíst bez hladovek a nesmyslných diet. Důležité je však konzumovat přiměřené množství jídla s vyváženým poměrem cukrů, tuků a bílkovin, kdy je příjem v souladu s výdejem. A také dostatek pohybu i odpočinku jako protiváha dnešnímu uspěchanému životu. Čas, kdy si můžete zdravé jídlo v průběhu dne v klidu dopřát, pro vás bude tou nejpříjemnější odměnou.

Jak na smoothie podle Katky a Jany se dozvíte v receptu na ovocné smoothie.

Tip na tyčový mixér MORA MSP 603 X:
Tyčový mixér MORAPři přípravě lahodného a zdravého smoothie se vám bude hodit tyčový mixér MORA MSP 603 X. Tento univerzální pomocník v nadčasovém designu v kombinaci nerezu a černé barvy, s výkonem 600W a plynulou regulací se hodí do každé domácnosti. Součástí je i bohaté příslušenství: odnímatelná nerezová mixovací noha s kvalitní nerezovou čepelí, šlehací metly z odolné nerezové oceli a extra nádoba o objemu 600 ml se sekáčkem. Jeho ocelové čepele hravě zvládnou nejen přípravu krémové polévky, ale i šlehačky na letní dezert či posekání ořechů nebo cibule bez jediné slzy. Příslušenství se pohodlně čistí.

Doporučená cena je 1290 Kč.

 

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu