Kolikrát jste se snažili upéct to nejlepší cukroví? S novými troubami MORA to dokážete!

Idylické vánoční svátky zpravidla bývají spojovány s dostatečnými zásobami cukroví. Ať už patříte mezi hospodyňky, které pečou jen tak akorát pro „voňavou“ domácí atmosféru, nebo každoročně lámete rekordy v počtu druhů a množství cukroví, určitě přivítáte v kuchyni spolehlivou pomocnici: Vestavnou multifunkční troubu MORA nové generace vybavenou inteligentními technologiemi. Na výběr je řada modelů v různých cenových relacích, s různou úrovní výbavy, množstvím funkcí a způsoby ovládání (dotykové, zamačkávací knoflíky a klasické knoflíky).

Trouby MORAInspirováno tradicí

Stejně jako se dnes mistři kuchaři vracejí k léty prověřeným receptům našich předků, také MORA se inspirovala historií. Vestavné trouby MORA nové generace mají uvnitř tradiční, klenutý tvar, připomínající tvar staré kamenné pece na dřevo. Horký vzduch tak může volně cirkulovat a rovnoměrně proudit, takže vanilkové rohlíčky jsou krásně nadýchané a vánočka upečená dozlatova. Nová trouba MORA samozřejmě perfektně zvládne mnohem víc než vánoční cukroví! Zavařování, grilování, rychloohřev, rozmrazování, předehřívání, výroba domácího jogurtu, pečení na několika úrovních zároveň, aniž by došlo k mísení vůní a chutí, speciální program na pečení masa… K dispozici je až 15 využitelných funkcí, nastavíte je snadno prostřednictvím velkého přehledného displeje. Jemným dotykem jednoduše navolíte program pečení, zvolíte některý z přednastavených receptů anebo vložíte do paměti trouby vlastní prověřený recept! S troubou MORA tak máte jistotu, že se vám pracny, štola či jiné oblíbené vánoční dobroty povedou i příští rok stejně skvěle jako letos.

 

Bezpečně a bez námahy k dokonalému výsledku

Speciální ochlazovací systém a trojité zasklení trouby s reflexní vrstvou se postarají, aby dvířka trouby zůstávala bezpečně chladná, což ocení nejen rodiny s dětmi, které rády pomáhají s přípravou vánočních dobrot. Stejně bezpečná je díky plně teleskopickým vodicím lištám manipulace s plechy – včetně XXL hlubokého plechu, který byl vyvinut na míru pečení podle tradičních českých receptur.  K nerušené, pohodové sváteční atmosféře přispěje systém komfortního zavírání dvířek. Radost vám udělá speciální povrchová úprava nerezu AntiFinger eliminující zanechávání otisků prstů na troubě. Žádné starosti a zdržování během hektických předvánočních příprav nezpůsobí ani obávané čištění interiéru trouby – s programem EcoClean se trouba MORA čistí velmi snadno, bez velké námahy a téměř sama. Benefitem pro domácí rozpočet, obzvláště před Vánoci ohrožený mimořádnými výdaji, je příznivá spotřeba elektrické energie. Díky speciální izolaci a odrazovému reflexnímu sklu patří vestavné trouby MORA mezi nejúspornější na trhu. Vybrané modely s funkcí EcoProgram dosahují energetické třídy A+.

Proč si vybrat vestavnou troubu MORA?

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu