Kolikrát jste si chtěli po obědě dát nohy na stůl a v klidu odpočívat?

S novou generací myček nádobí MORA můžete relaxovat po každém vaření. O vaše nádobí se postarají nejmodernější technologie.

Myčka MORANová generace myček nádobí MORA má vše, co od myčky očekáváte. A možná i víc! Ať už dáváte přednost vestavným nebo volně stojícím myčkám, šířce 60 nebo 45 cm, MORA nabízí různá provedení a rozměry. Každý si může vybrat přesně to, co do kuchyně potřebuje. Nová generace myček MORA má množství vyspělých praktických funkcí a nadstandardního vybavení pro maximální komfort a dokonale umyté a usušené nádobí. Propracovaný vnitřek myčky poskytuje dostatek prostoru až pro 16 sad nádobí. Každý kousek si v něm najde své místo díky třem úložným košům a šikovně umístěné zásuvce na příbory.

Nádobí plné lesku a perfektně suché

K dokonalému výsledku pomáhá funkce SušeníPlus. Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky pootevřou, aby mohla uniknout nadbytečná pára. Vzduch tak přirozeně proudí, takže z myčky vyndáte krásně lesklé a suché nádobí. Systém je maximálně efektivní, jde o přirozeně rychlé sušení s nízkou spotřebou energie. Ta je pro novou generaci myček nádobí MORA typická. Energetické třídy A++ a A+++ (například model IM 690) jsou důkazem nejefektivnějšího mytí, sušení a inovativních materiálů, které přinášejí maximální úsporu při provozu. Důmyslný systém AquaStop hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí.

Tichý a mimořádně flexibilní pomocník

Myčka MORANová generace myček MORA nejen zdolá hromadu špinavého nádobí, ale navíc to zvládne velmi tiše, takže vás nebude rušit ani v noci. Některé modely vydávají za provozu hluk pouhých 45 dB! Díky funkci Odložený start je možné naprogramovat automatické zapnutí myčky až 24 hodin předem, takže čas mytí můžete ideálně přizpůsobit chodu domácnosti. Vítanou flexibilitu přináší i speciální programy. Například program RychléMytí, který oceníte, když se vám doma sejde více hostů anebo spěcháte na víkend, či úsporný ECO program s minimální spotřebou vody a energie. A když jste doma sami a myčku nestihnete celou zaplnit? Nevadí. Program ½ náplň umožní využívat jen zpola zaplněnou myčku, přičemž spotřeba vody a energie je při ½ programu podstatně nižší a doba mytí je kratší.

 

Kompletní nabídka myček nádobí MORA

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu