Kolikrát jste snili o snídani v trávě? S malými domácími spotřebiči MORA ji připravíte rychle

Kolikrát jste chtěli vyzkoušet výrobu ovocného koktejlu a zmrzliny? Letní snídaně je ideální příležitostí! Velkou výhodou domácí přípravy oblíbených delikates je fakt, že máte pod kontrolou všechny ingredience, takže kvalita je zaručena. Stačí chvilka času a k ruce rychlý, efektivní, velmi snadno ovladatelný, tichý, univerzální asistent - tyčový mixér MORA MSP 603 X

TopinkovačMá elegantní nerezový plášť, kvalitní nerezovou čepel a odnímatelnou nerezovou mixovací nohu, kterou lze snadno po každém použití umýt. Navíc je vybaven nerezovou šlehací metlou, plastovou nádobou 500 ml a sekacím nástavcem s nádobou 600 ml. S výkonem 600 W vám pomůže i s přípravou krémové polévky, dětské kaše, džemů, pomazánek, krémů, smoothies či dřeně.

Šlehačku na letní dezert či dokonalé palačinkové těsto na pohodovou prázdninovou snídani zvládnete s ručním šlehačem MORA MRP 350 X. Ergonomická rukojeť zajistí pohodlnou manipulaci a extra výkonné šlehací metly s pěti rychlostmi (pro maximální výkon je k dispozici tlačítko TURBO) náležitě zpracují všechny ingredience. Samozřejmostí je nadčasový design s kombinací nerezu a černé barvy.

Toustovač MORA TP 900 B dodá křupavý toust či pečivo kdykoliv potřebujete. Je vybaven nejen funkcí opékání, ale také rozmrazování, což se může hodit, když nejsou k dispozici čerstvé tousty a je třeba sáhnout po zásobách v mrazničce. Variabilitu použití ještě zvyšuje vysunutelný rošt pro ohřev pečiva. Nastavitelná úroveň opečení v rozmezí 1 - 7 je zárukou toustu křupavého právě tak, jak to máte rádi. A ať zvolíte jakýkoliv stupeň, stěny spotřebiče zůstávají stále studené, což ocení nejen v rodinách s malými dětmi. Nechybí tlačítko Stop pro okamžité vysunutí, ani vyjímatelný tác na drobky, který usnadňuje údržbu a čištění.

A jaké by to bylo ráno bez voňavé kávy či čaje? Varná konvice MORA KP 170 B s objemem až 1,7 litru nenechá nikoho žíznivého. Praktická je otočná základna 360°, snímatelný a omyvatelný filtr vodního kamene zamezuje usazování vodního kamene, takže konvice vám bude sloužit opravdu dlouho.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu