Kolikrát v životě jste chtěli mít čistý stůl? Se mnou vždycky!

Při koupi jakékoliv myčky MORA získáte startovací měsíční zásobu kapslí JAR Platinum zdarma.

Znáte to, když doma ohlásíte, že na nejbližší volné dny plánujete velký úklid, zpravidla všichni členové rodiny mají najednou řadu neodkladných aktivit. Ale nic se nedá dělat, čas od času je třeba provést důkladnou očistu domácnosti a to včetně nádobí. Naštěstí tuhle práci můžete bez obav svěřit novým úsporným myčkám nádobí MORA. Díky speciální prodejní akci nyní při zakoupení jakékoliv myčky ze sortimentu značky MORA získáte přímo od prodejce (kamenný obchod či e-shop) navíc startovací měsíční zásobu kapslí JAR Platinum zdarma! (26ks kapslí)

Takže stačí vytáhnout z kuchyňské linky a skříní všechny skleničky, hrnce, talíře po babičce, sváteční příbory… a o ostatní už se postará myčka MORA. Myčky nádobí MORA nové generace mají množství vyspělých praktických funkcí a nadstandardního vybavení pro maximální komfort a dokonale umyté a usušené nádobí. Propracovaný vnitřek myčky poskytuje dostatek prostoru až pro 16 sad nádobí, takže zvládne i jídelní servis, který jste dostali jako svatební dar a od té doby na něj padá prach. Každý kousek si v myčce najde své místo v některém ze tří úložných košů a šikovně umístěné zásuvce na příbory.

K dokonalému výsledku pomáhá nová funkce SušeníPlus. Po dokončení mycího cyklu se dvířka myčky automaticky pootevřou, vzduch tak přirozeně proudí, takže z myčky vyndáte krásně lesklé a suché nádobí. Systém je maximálně efektivní, jde o přirozeně rychlé sušení s nízkou spotřebou energie. Ostatně ta je pro novou generaci myček nádobí MORA charakteristická. Energetické třídy A++ a A+++ (například model IM 690) jsou důkazem nejefektivnějšího mytí, sušení a inovativních materiálů, které přinášejí maximální úsporu při provozu. Důmyslný systém AquaStop hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí.

Nová generace myček MORA nejen zdolá hromadu špinavého nádobí, ale navíc to zvládne velmi tiše, takže se můžete v klidu, nerušeně soustředit na gruntování nebo umývání nádobí nechat až na noční hodiny. Některé modely vydávají za provozu hluk pouhých 45 dB! Díky funkci OdloženýStart je možné naprogramovat automatické zapnutí myčky až 24 hodin předem, takže čas mytí můžete ideálně přizpůsobit vašim plánům a chodu domácnosti. Vítanou flexibilitu přináší i speciální programy. Například program RychléMytí, který oceníte, když máte napilno a nádobí chcete mýt co nejdříve v perfektním stavu, či úsporný EcoProgram s minimální spotřebou vody a energie. A když po velkém úklidu zbývá jen posledních pár skleniček, ne dost na zaplnění celé myčky? Nevadí. Program ½ náplň umožní využívat jen zpola zaplněnou myčku, přičemž spotřeba vody a energie je při ½ programu podstatně nižší a doba mytí je kratší.

Ať už dáváte přednost vestavným nebo volně stojícím myčkám, šířce 60 nebo 45 cm, MORA nabízí různá provedení a rozměry, takže si určitě vyberete!

>> AKCE KAPSLE NA MĚSÍC ZDARMA

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu