Kolikrát v životě jste se chtěli stát kuchařským mistrem? S novou generací spotřebičů MORA se vám to podaří!

Vestavné trouby

Vestavné trouby MORA nové generace jsou vybaveny inteligentními technologiemi, které inspirují, hlídají přípravu pokrmů, pomáhají upéct kvalitní, zdravé a především chutné jídlo. Na výběr je řada modelů v různých cenových relacích, s různou úrovní výbavy, množstvím funkcí a způsoby ovládání (dotykové, zamačkávací knoflíky a klasické knoflíky).

Například multifunkční trouba VT 779 BX má 15 funkcí pro dokonalé pečení. Nadšení u začátečníků i zkušených kuchařů vzbuzuje nový elektronický programovací modul s přednastavenými programy pečení a možností uložit až 8 vlastních receptů. Zavařování, rozmrazování, předehřívání, výroba domácího jogurtu, pečení na několika úrovních zároveň, aniž by došlo k mísení vůní a chutí, speciální program na pečení masa… nová trouba MORA zkrátka dokáže takřka cokoliv, nač si vzpomenete! Vnitřní zaoblený tvar trouby, inspirovaný tradiční kamennou pecí, umožňuje volnou cirkulaci horkého vzduchu rovnoměrně ze všech stran. Jídlo je proto vždy dokonale upečené: křupavé zvenku a šťavnaté uvnitř. Díky objemu trouby 65 l už není problém ani pečení obrovského krocana či svatomartinské husy. Speciální ochlazovací systém se postará, aby dvířka trouby zůstávala chladná, což ocení nejen rodiny s dětmi. K domácí pohodě přispěje i nový systém komfortního zavírání dvířek zaručující velmi tiché a bezpečné dovírání. Žádné starosti vám nezpůsobí ani obávané čištění trouby - s programem EcoClean se trouba MORA čistí velmi snadno, bez velké námahy a téměř sama.

Varné desky

Nová generace varných desek MORA nabízí indukčníelektrické a plynovéprovedení ve variantách 60 cm a 30 cm a se čtyřmi možnostmi hran sklokeramických desek. Například indukční vestavná sklokeramická deska VDI 660 FF s přední zkosenou hranou má až 90% účinnost ohřevu na indukční zóně s minimálními tepelnými ztrátami. Litr vody přivede k varu za pouhé 4 minuty! Všechny čtyři indukční varné zóny disponují funkcí Sprint (rychlé zvýšení výkonu), což oceníte především při vaření ve větších nádobách, které už nebude tak zdlouhavé. K dispozici je i funkce Časovač - časový spínač varných zón - a praktická FlexiZóna. Regulovat výkon jednotlivých zón můžete prostřednictvím dotykového ovládání, které lze uzamknout dětskou bezpečnostní pojistkou.

Nestárnoucími evergreeny jsou plynové varné desky MORA, například model VDP 645 GB8 má černý skleněný povrch z tvrzeného skla. Deska má 4 plynové hořáky osazené pojistkami STOP GAS, které automaticky uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, třeba při přetečení obsahu hrnce nebo průvanu, bezpečnost je tak zaručena! Velmi praktické je integrované zapalování hořáků v knoflíku - už žádné hledání sirek nebo zapalovače. Stačí pouze otočit knoflíkem.

Odsavače par

Odsavače par MORA nové generace se postarají o čistý vzduch v kuchyni bez nepříjemných výparů a zápachu, ať už se pustíte do přípravy jakéhokoliv jídla. Podle vašich preferencí a dispozic kuchyně zvolíte komínový, vertikální, ostrůvkový, teleskopický nebo podstavný odsavač. Například elegantní komínový odsavač OK 697 GX je s designem kombinujícím nerez a černé sklo skutečnou ozdobou kuchyně. Digestoř je vybavena 3 rychlostmi, dotykovým ovládáním, LED osvětlením a kovovým filtrem proti mastnotám, který se nemusí vyměňovat - stačí umýt v dřezu nebo v myčce. 

Myčky nádobí

Dáváte přednost vestavným nebo radši volně stojícím myčkám? Šířce 60 nebo 45 cm? Mezi novou generací myček MORA najdete různá provedení i rozměry, takže si určitě vyberete. Například vestavná integrovaná myčka IM 690 vám nabídne vše, co od myčky očekáváte. Nedílnou součástí jsou tři flexibilní úložné koše, včetně praktické velké zásuvky na příbory, ve kterých se perfektně umyje a usuší až 16 sad nádobí! K dokonalému výsledku pomáhá funkce automatického pootevření dvířek po dokončení mytí SušeníPlus. Důmyslný systém AquaStop hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí. Díky funkci OdloženýStart je možné naprogramovat automatické zapnutí myčky až 24 hodin předem a využívat tak například výhodných nočních tarifů za elektřinu nebo čas mytí ideálně přizpůsobit chodu domácnosti. Vítanou flexibilitu přináší programy mytí od rychlého intenzivního programu RychléMytí až po úsporný EcoProgram s minimální spotřebou vody a energie.

Mikrovlnné trouby

Mikrovlnky MORA nové generace se přizpůsobí vašim potřebám - v nabídce jsou modely o objemu 17 až 32 l, s výkonem trouby od 700 do 1 000 W, mechanickým i elektronickým ovládáním… Například nerezová vestavná mikrovlnná trouba VMT 452 X kombinuje mikrovlnný ohřev + gril. Velmi snadné je nejen intuitivní ovládání, údržba, ale také montáž - trouba se pouze vloží do vestavného otvoru a upevní. Vnitřek mikrovlnky je celonerezový, což je benefit pro snadnou údržbu, radost hospodyňkám dělá i speciální povrchová úprava nerezu eliminující zanechávání otisků prstů. Nové mikrovlnné trouby MORA můžete v kuchyni krásně sladit s multifunkčními troubami MORA v černé i nerez barvě.

Chladničky

Maximálně efektivní jsou také chladničky MORA. Například energeticky úsporná vestavná chladnička VC 182 (A++) šetří rodinný rozpočet. Nová funkce Automatické odmrazování chladícího prostoru eliminuje tvorbu námrazy v chladicí části chladničky, takže pracné a zdlouhavé odmrazování je už minulostí. Výhodou je také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání, včetně speciálních zásuvek: FreshBox udržuje potraviny (např. maso, sýry, ryby) déle čerstvé při teplotě okolo 3° C, VitaBox poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny, pro extra velké kusy potravin je v mrazničce připraven MaxiBox.

Sporáky - indukční, elektrické, kombinované a plynové

První sporáky značky MORA byly na světě již v roce 1919 a od té doby se stále zdokonalují. Nyní MORA nabízí největší objem sporáku v kategorii 50 cm na trhu - 70 litrů. Nová multifunkční trouba s 11 funkcemi je připravena udělat vše pro perfektní výsledek pečení, grilování a maximální spokojenost kuchaře i strávníků. Spolehnout se můžete na výkonný gril, rychloohřev, který troubu za 5 minut rozehřeje na 180°C, šetrné rozmrazování, úsporný EcoProgram, čištění trouby EcoClean a další užitečné vychytávky jako je třeba funkce na ohřev talířů před podáváním jídla nebo extra velký pekáč. Novinkou jsou i mřížky StabilPlus pro maximální stabilitu nádobí na mřížce na plynových sporácích (například model K 667 AW). Anebo neviditelné lepení sklokeramické desky na sporácích MORA, které tak nyní vypadají ještě lépe a mnohem snáze se čistí.

Nová komunikační strategie značky MORA

S novou generací spotřebičů přichází nový komunikační koncept značky MORA, který má ambici oslovit i mladší generaci. Značka bude cílit na mladé rodiny nejen moderním designem spotřebičů s nejnovějšími technologiemi, ale také emotivní reklamní kampaní, za jejíž myšlenkou stojí česká reklamní agentura Yinachi a za samotnou produkcí kampaně agentura WMC Grey. "Kolikrát jste se přede mnou smáli? Kolikrát jste se přede mnou udobřovali? Kolikrát jste se v životě spálili?" Na tyto a mnohé další otázky se bude od října MORA ptát na nejrůznějších komunikačních BTL i ATL platformách - od tištěných a elektronických médií přes internet, outdoor kampaně až po prodejny se spotřebiči.

Spolu s imidžovou kampaní se představí i benefity nové generace spotřebičů MORA"V říjnu startujeme kampaň, která má vyvolat emoce a také prezentovat nejdůležitější výhody, které přináší inovované spotřebiče. Nejen v prodejnách spotřebičů jsme se proto rozhodli pro netradiční způsob vizuální komunikace," upřesnila Regina Netolická, marketingová manažerka značky MORA.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu