Konec drhnutí kastrolů v Čechách!

Vše se pohodlně vejde

Do všech tří nových modelů vestavných myček nádobí tradiční české značky MORA se vejde slušná kopa nádobí. Vestavná myčka VM 532 X zvládne bezchybně umýt a usušit 9 sad nádobí a model VM 632 X dokonce 12 sad. Trojici uzavírá plně integrovaná myčka IM 641, která zvládne umýt 14 sad nádobí a navíc Vám místo klasických dvou košů nabídne hned tři. A co velké kastroly? S těmi si hravě poradí všechny tři modely. Mají totiž nastavitelný horní koš, do kterého se vejde i pořádně velký hrnec. Takže na drhnutí kastrolů ve dřezu můžete klidně zapomenout a v čase, kdy bude myčka mýt, si můžete třeba lakovat nehty.

Šest mycích programů

Poté, co znečištěné nádobí naskládáte do košů, máte na výběr celkem ze šesti mycích programů, a to včetně rychlého intenzivní mytí, úsporného ECO programu, anebo pouhého oplachování a sušení. Stačí si zvolit ten nejvhodnější program - záleží na tom, jak rychle, jaké množství a jak moc znečištěné nádobí právě potřebujete umýt. Teploty mytí se pohybují v rozsahu 40, 50, 62 a 65 stupňů Celsia.

Chytré a úsporné

Nové myčky MORA jsou praktické také svými dalšími funkcemi. Důmyslný systém Aqua Stop hlídá jakýkoli únik vody během mytí, aby v případě poruchy mohl zastavit další napouštění vody, a zajistit odčerpání vody z myčky. Funkce odložený start umožňuje naprogramovat automatické zapnutí myčky a využívat tak například výhodných nočních tarifů za elektřinu, anebo přizpůsobit čas mytí chodu domácnosti. A nechybí ani přehledný informační displej. Při provozu dále oceníte úspornost, myčky jsou zařazeny do šetrné energetické třídy A++ , přičemž další úspory přináší možnost použití tablet 3v1.

Dejte sobě i svému dřezu více volna a dopřejte si prověřenou kvalitu za příznivou cenu v podobě libovolného modelu nových myček MORA.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu