Tradiční značka MORA a limitovaná edice originálního nádobí

Kvalitní nádobí, které můžete směle použít pro vaření na jakékoliv varné desce se hodí vždycky. A když je tak bytelné, že v něm můžete díky vysoké akumulační schopnosti vařit úsporně, je to hotová výhra. Přesně takto všestranné a dobře navržené je české nádobí KOLIMAX. Legendární česká značka MORA spolu s firmou KOLIMAX před časem spojili síly, aby společně nabídli dvě unikátní osmidílné sady nádobí MORA. Skvělá zpráva je, že jednu z nich dostanete letos na podzim jako hodnotný dárek k nákupu vybraného setu varné desky, trouby a myčky MORA.

„K tomu, abychom spojili síly, nás nepřivedly podobně silné zkušenosti. Je to hlavně touha dělat věci naplno. Spojuje nás ale i dlouhodobá vize: zákazníkům přinášíme moderní, spolehlivé výrobky, které jim zpříjemňují život a společně strávené chvíle. Tak jako to dělá MORA už bezmála dvě století,“ říká Anna Vrbovcová, brand manažerka značky MORA. 

Skvělý dárek k novému varnému centru

Pokud právě vybíráte nové kuchyňské spotřebiče, zbystřete! K vybranému setu varné desky, vestavné pečicí trouby a myčky MORA, kterou si koupíte od 18.9.2023 do konce listopadu, dostanete navíc jako hodnotný dárek originální osmidílnou sadu kvalitního nádobí PROFESSIONAL v hodnotě 4 990 Kč zdarma. Nádobí je včetně úchytů vyrobené z kvalitní nerezavějící chirurgické oceli CrNi 18/10 - pevný plech má tloušťku 0,8 mm. Hrnce i rendlíky mají silné třívrstvé sendvičové dno vyrobené s vynikající akumulací tepla. Při vaření proto ušetříte: dokonale rovné dno totiž znamená přenos tepla beze ztrát. A ohřev můžete ukončit o něco dřív a díky zbytkovému teplu můžete nechat pokrm „dojít“.

Nádobí včetně poklice jde bez obav používat na jakémkoliv sporáku a varné desce včetně indukční, a také v troubě až do 300 °C. Jde bez potíží mýt v myčce nádobí. A díky praktickému designu nehrozí, že když nádobí vyjmete z myčky, potečou vám po podlaze z úchytů, nejrůznějších záhybů a spojů potůčky vody.

Úchyty nádobí také při správném používání nepálí. Skleněná poklice je pro maximální bezpečnost vyrobená z temperovaného bezpečnostního skla a je opatřená parním ventilem pro odvod nadbytečné páry. Promyšlený tvar profilu poklice zajišťuje, že veškerá pára, která během vaření uvnitř nádoby a na vnitřní straně poklice kondenzuje, stéká zpět do nádoby.

Pro snadnou údržbu a dokonalý vzhled je venkovní povrch nádobí vyleštěný do vysokého lesku, zatímco vnitřní povrch je třikrát jemně vybroušený, aby se v nádobí dobře vařilo. Praktická je i stupnice na vnitřní stěně hrnců i rendlíků pro snadné odměření tekutin. Na spolupráci se značkou MORA odkazuje i vkusně vygravírované logo této klasické české značky. Maloobchodní cena je 4 990 Kč.

Pokud milujete červenou barvu, je pro vás jako stvořená exkluzivní limitovaná osmidílná sada COMFORT RED s vnějším povrchem opatřeným speciálním odolným nástřikem CERALON. I tato sada nádobí je vyrobená z kvalitní nerezavějící chirurgické oceli CrNi 18/10, má silné třívrstvé sendvičové dno, stupnici a úchyty, které nepálí a odolají teplotě až 150 °C. Nádobí se hodí pro jakýkoliv sporák, varnou desku i do myčky nádobí. I tato výrazně barevná sada nese podpis společné spolupráce mezi oběma výrobci – na vnitřním dnu rendlíku i hrnců najdete decentně gravírované logo legendární značky MORA. Tato sada stojí 5990 Kč a jde koupit na webu mora.cz.    

MORA PLNÁ ŽIVOTA www.mora.cz

MORA a příjemné chvíle s rodinou u dobrého jídla patří dohromady už bezmála dvě stě let.  I pro letošní rok je připraven dárek – všichni, kdo si koupí jakoukoliv vestavnou troubu MORA, dostanou navíc 6 kg mouky. A na ty, kdo si pořídí set vybraných vestavných spotřebičů, čeká jako dárek osmidílný set kvalitního nerezového nádobí v hodnotě 4 990 Kč zdarma. Více o akcích na www.mora.cz v sekci „Promo Akce“.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu