Do malé kuchyně vestavné spotřebiče praktických rozměrů

Známe to všichni, v kuchyni je každý centimetr dobrý a v malé kuchyni to platí dvojnásob! Nejpraktičtější je pořídit veškeré spotřebiče jako vestavné. Je to sice o něco dražší řešení, ale ušetříme tím místo a zvýšíme estetickou úroveň. Je to trend, který přináší praktičnost, pohodlí při vaření, vyšší bezpečnost pro děti, čistý design a vysokou užitnou hodnotu. Pojďme se podívat na pár tipů vestavných spotřebičů pro malou kuchyň, které jsou zároveň kvalitní a technologicky vyspělé. To vše naplní značka MORA.

VARNÉ DESKY

Poskládejte si varnou desku, tak jak vám umožňuje daný prostor. MORA Domino jsou samostatné malé desky o šířce 30 cm, které se k sobě dají různě skládat. Lze použít jen jednu, nebo více. Vybírat můžete z různých variant: sklokeramika, indukce a plyn. Záleží jen na vás, zda upřednostníte sklokeramickou varnou desku MORA VDS 322 FF. Klasické černé provedení s dotykovým ovládáním disponuje 2 Hi-Light varnými zónami. Ukazatel zbytkového tepla vám dá bezpečně najevo, zda je varná zóna již chladná. Praktická funkce BoilControl zajišťuje automatické přizpůsobení výkonu ohřevu po úvodním náběhu na nejvyšší výkon, po kterém varná deska sníží výkon na předem stanovený stupeň. StopGo naopak umožní dočasné zastavení nastavených parametrů vaření. Můžete tak odběhnout a nebát se, že se něco spálí. Jakmile se vrátíte stiskem jednoho tlačítka pokračujete s nastavením, jaké bylo před tím, než jste odešli. Doporučená cena je 4 590 Kč.

Indukční varianta MORA VDI 301 FF je osazená 2 indukčními zónami. Funkce Sprint zajistí rychlé zvýšení výkonu a tím rychlejší var. Dotykové ovládání se zvukovým signálem a funkcí Timer umožňuje nastavení délky vaření u jednotlivých zón dle potřeby. Samozřejmostí je plynulá regulace výkonu a funkce rozpoznání velikosti nádoby. Cena je 5 990 Kč. MORA myslí i na milovníky plynu. VDP 325 X má dva plynové hořáky s pojistkami StopGas a integrované zapalování hořáků v knoflících. U plynové vestavné desky je cena 2 990 Kč.

MIKROVLNNÁ TROUBA

Vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 312 X s objemem 17 l a v elegantním nerezovém provedení vám ušetří hodně místa a krásně zapadne do každé kuchyně. S hloubkou 30 cm je vhodná pro instalaci do horní nebo boční skříňky. Povrch je speciálně upraven, tak aby zabraňoval zanechání otisků prstů. Elektronické ovládání s 6 výkonovými stupni o síle 700 W potěší nejen svou praktičností, ale i snadnou údržbou. Doporučená cena je 4 990 Kč.

MYČKA

Ohromným pomocníkem při mytí nádobí je vestavná částečně integrovaná myčka MORA VM 540 X s nerezovým předním panelem vás potěší úsporou místa. Namísto 60 cm šíře je tato myčka užší v rozměru 45 cm, a tak vám opět šetří prostor. Je také výjimečná pro svou nízkou spotřebu energie, díky které je řazená do energeticky velmi úsporné třídy A++. Kapacita myčky je 9 sad nádobí a k dispozici máte 2 úložné koše. Tento skvělý pomocník vám nabídne mnoho užitečných funkcí jako třeba: EcoProgram, 1/2 program nebo odložený start 0-24h. Se systémem Total AquaStop máte k dispozici maximální ochranu vašeho domova před poničením vodou. I cena je příjemná 9 590 Kč.

Pro ty, kteří dávají přednost jednotným čistým liniím je varianta vestavné plně integrované myčky MORA IM 533 rovněž šíře 45 cm a úsporné třídy A++. I zde je kapacita 9 sad nádobí a dva úložné koše. Funkce odložený start je ve variantě 3/6/9 hod. A samozřejmostí je EcoProgram a funkce Total AquaStop. Zde je cena 8 990 Kč.

CHLADNIČKA

Pokud potřebujete opravdu ušetřit prostor a jste ochotni se vzdát velkého mrazáku na úkor místa, tak i pro vás má MORA řešení. Navíc tato chladnička báječně zapadne do vaší kuchyně a volné místo, které vám zůstane nad ní lze skvěle využít na další odkládací prostor. Vestavná chladnička VC 122 s energetickou třídou A+, ale v sobě přeci jen malý mrazák má. Teplotu v chladničce je možné regulovat jednoduchým mechanickým ovládáním a odmrazování chladícího prostoru je zajištěno automaticky. Určitě oceníte, že při výpadku proudu je doba skladování 12 h. Praktická je i možnost snadné oboustranné záměny závěsů dveří lednice, aby se otevírání flexibilně přizpůsobilo prostoru a umístění lednice v kuchyňské lince. K dispozici máte poměrně velký a flexibilní prostor chladničky se 4 skleněnými výsuvnými policemi, 4 policemi ve dveřích a jednou větší na láhve, miskou na zeleninu a držákem na vajíčka. Cena je 8 990 Kč.

ODSAVAČE PAR

Nesmíme zapomenout na odsavače par, do malých prostorů jsme bohužel limitováni místem. Odtah, pokud je k dispozici, bývá umístěn za digestoří, případně je možné využít recirkulace. MORA nabízí několik variant odsavačů, které tak akorát zapadnou do vaší linky a ušetří skvěle místo. Navíc nad těmito typy získáte další prostor pro umístění skříňky. Odsavače par MORA OP 520 X o šířce 50 cm a OP 620 X o šířce 60 cm v krásném nerezovém provedení jsou určeny k instalaci pod skříňku, ale mohou být nainstalovány i bez ní. Můžete si vybrat ze 6 odtahů a možnosti recirkulace. Vysokou funkčnost zajišťují 3 rychlosti výkonu. Odsavač tak spolehlivě odstraní nepříjemné pachy a mastnotu. Samozřejmostí je možnost osvětlit si plochu pod digestoří. Pro lepší zadržení páry je vybavený přední skleněnou náběhovou lištou. Kovové filtry proti mastnotě lze mýt v myčce. Obě varianty pak zakoupíte za 2 990 Kč.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu