Mikrovlnné trouby MORA šetří čas a peníze

Záleží jen na vás, nač chcete mikrovlnku používat. Tenhle mimořádně praktický vynález se zrodil v roce 1947 a postupně se stal takřka nepostradatelnou součástí domácností. Není divu - šetří čas (pokrmy ohřeje rychle), nádobí (k přípravě jídla postačí jeden talíř) a energii (s kratší dobou ohřevu se výrazně snižuje spotřeba elektrické energie). Dalším vítaným bonusem je snadné čištění a údržba (na rozdíl od jiných druhů trub), obzvláště pokud při přípravě pokrmů používáte ochranné kryty. Pak už stačí jen kryt a otočný talíř umýt v myčce nebo ve dřezu a stěny trouby setřít vlhkým hadříkem. Na úmorné drhnutí drátěnkou můžete zapomenout!

Atraktivní výběr vestavných i volně stojících mikrovlnných trub nabízí tradiční česká značka MORA. Všechny jsou zpracovány z kvalitního nerezu, a to včetně rámečku a vnitřního prostoru trouby, což zaručuje vyšší hygienu a jednoduché čištění. V širokém sortimentu mikrovlnek značky MORA si tu svou najde každý. Například volně stojící mikrovlnná trouba MT 321 S nebo vestavná MT 20 umožňují klasický, nejčastěji využívaný ohřev mikrovlnným zářením.

VMT 542 X Další modely (vestavná mikrovlnná trouba MT 22 aj.) zvládnou pokrm nejen ohřívat, ale pomocí grilovacího tělesa jej i dokřupava zapékat, a to se může hodit třeba při přípravě menší porce masa, zapékání těstovin či rozpékání pečiva k snídani. Vestavné mikrovlnky MORA vybavené funkcí grilu mají možnost horkovzdušného ohřevu (např. model VMT 542 X), takže poslouží jako klasická trouba. Vy se tak můžete bez obav pustit do zvládání různých kulinářských výzev, včetně pečení, opékání nebo grilování.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu