MORA a Hamé pečou spolu s vámi!

Ovocné rohlíčky, plněné košíčky, jahodová kolečka s citrónovou polevou, koláč se švestkovými či hruškovými povidly… Pusťte se do pečení neodolatelných dobrot s výrobky z řady Pečeme spolu od Hamé a vyhrajte některý z kuchyňských spotřebičů MORA!

Jak na to? Nakupte od 1. 3. do 27. 4. alespoň dva kusy produktů z nové řady Hamé Pečeme spolu, které se skvěle hodí pro pečení – třeba ovocné náplně s kousky ovoce a se sníženým obsahem cukru, povidla, ovocné směsi nebo kandovaný chlebíček. Zaregistrujte se prostřednictvím formuláře na http://soutez.pecemespolu.cz/. Pak už jen stačí, aby se na vás při losování 30. 4. usmálo štěstí a, v případě, že budete organizátory soutěže kontaktováni, se prokázali platnou účtenkou. Registrace do soutěže vám zabere sotva minutku a ceny určitě stojí za to!

Co je ve hře?
8× vestavná multifunkční trouba MORA VT 447 BX, 8× vestavná multifunkční trouba MORA VT 536 BX, 15× volně stojící mikrovlnná trouba MORA MT 121S, 40× tyčový mixer MORA MTP 600 X a 20× ruční šlehač MORA MRP 350 X.

Nechte se zlákat ke společnému pečení s Hamé a vybavte svou kuchyň praktickými pomocníky – kuchyňskými spotřebiči MORA! Tradiční českou značku MORA a Hamé, tuzemskou potravinářskou jedničku v oblasti chlazených a trvanlivých potravin, spojuje dlouholetá tradice a prvořadý důraz na kvalitu. Užijte si chvíle radosti a výtečných chutí.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu