MORA kompletně vybaví vaši kuchyni

Spotřebiče MORA vynikají promyšleným designem, technickou dokonalostí, maximálním ohledem na životní prostředí, logickým a snadným ovládáním a dostupnou cenou. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100% servis po celé České republice.

O kvalitách produktů značky MORA svědčí nejen dlouholetá spokojenost a důvěra zákazníků, ale také úspěch při nezávislém testování.

Například multifunkční vestavná elektrická trouba VT 548 MX z řady MORA PREMIUM v loňském roce zvítězila v testu respektovaného časopisu dTest (aktuálně je součástí nové generace spotřebičů MORA její nástupcemodel VT 548 BX). Uživatelům nabízí řadu velmi praktických funkcí, jako je speciální rychloohřev trouby na 200°C za 6 minut, možnost programování doby pečení či obzvláště šetrné rozmrazování. Neméně uživatelsky přívětivé jsou i vestavné myčky nádobí MORA, některé s kapacitou až 12 sad nádobí. K dispozici je šest programů mytí včetně rychlého intenzivní mytí, úsporného ECO programu nebo jen oplachování a sušení. Nastavitelný horní koš hravě pojme i větší hrnec, takže už žádné namáhavé drhnutí kastrolů v dřezu!

Maximálně efektivní jsou také chladničky MORA, všechny jsou v energetické třídě A+ nebo dokonce A++. Speciální skleněné hygienické police zaručují snadné čištění bez poškrábání a snesou zátěž až 20 kg. Další takřka nepostradatelnou součástí domácnosti je mikrovlnná trouba. Rozměry nevelký, a přitom obdivuhodně schopný pomocník v kuchyni zastane množství úkonů. Nerezové mikrovlnné trouby MORA mají klasický ohřev s mikrovlnným zářením, mikrovlnný ohřev s grilem nebo mikrovlnný ohřev s horkým vzduchem, takže si můžete vybrat tu nejvhodnější - podle toho, nač budete troubu nejčastěji využívat.

U vestavných varných desek MORA (plynové, indukční, sklokeramické a litinové) oceníte rychlost ohřevu, energetickou úsporu a velmi snadné čištění. Indukční desky MORA nabízejí až 90% účinnost ohřevu na indukční zóně s minimálními tepelnými ztrátami. V sortimentu značky MORA nechybí ani volně stojící indukční sporáky s multifunkční troubou. Vzhled kuchyně korunují odsavače par MORA (ostrůvkové, podstavné, komínové a vestavné - výsuvné), udržující během vaření čistý vzduch bez nepříjemných výparů a zápachu.

MORA. Radost domova.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu