MORA – kvalitní, spolehlivé, prémiové spotřebiče za dostupné ceny. Na trhu od roku 1825!

Značka MORA se zrodila v roce 1825 a zboží pro domácnost začala vyrábět kolem roku 1908. První plynový sporák pochází z roku 1919, v dalších letech následovaly spotřebiče z oblasti vaření i topné techniky, zejména plynové kotle a průtokové ohřívače. Dnes MORA nabízí vše od vestavných spotřebičů, sklokeramických desek, přes chladničky, mikrovlnné trouby, myčky až po odsavače par či sporáky. Nechybí ani řada malých domácích spotřebičů MORA - rychlovarná konvice, toustovač, tyčový mixér a ruční šlehač v nadčasové černé barvě nebo nerez. Není tedy nic snazšího, než vybavit celou kuchyň v jednotném "MORA" stylu.

MORA své produkty stále zdokonaluje v souladu s aktuálními trendy a preferencemi zákazníků. Příkladem je inovovaná řada vestavných trub MORA. Vestavné trouby jsou při zařizování nové kuchyně nebo rekonstrukci té stávající stále častěji jednoznačnou volbou. Důvody jsou estetické i praktické - vestavné spotřebiče se bez problémů přizpůsobí celkovému stylu kuchyně, jsou prostorově úspornější, jednodušší na čištění a údržbu. Vysoce kvalitní nerezové vestavné trouby MORA (např. úspěšný model MORA VT 548 MX) mají navíc řadu velmi praktických funkcí. Například speciální rychloohřev trouby na 200 °C za 6 minut, možnost programování doby pečení či obzvláště šetrné rozmrazování. Funkce Water Systém výrazně usnadňuje čištění. Stačí na dno trouby vložit pekáč s přibližně půl litrem vody, nastavit teplotu na 50 - 60°C na dobu 30 minut. Vnitřek trouby se sám "vyčistí", takže není potřeba víc, než jej na závěr jednoduše utřít. Komfortní zavírání dvířek se postará o snadné, tiché a šetrné zavírání dvířek trouby. A nemusíte mít obavy ani o bezpečí dětí, díky chladnému sklu předních dvířek trouby nehrozí popálení.

MORA myslí na celou vaši rodinu - zamačkávací osvětlené knoflíky přinášejí pohodlné a snadné ovládání, ale v zamáčknuté poloze znemožní dětem, aby s knoflíky svévolně manipulovaly. Součástí dotykového ovládání hodin s teplotním displejem je i spolehlivý dětský zámek. Komfortní a bezpečnou manipulaci s plechy a úpravu či kontrolu pokrmů kdykoliv je to zapotřebí umožňují teleskopické výsuvy, které plechy po vysunutí udrží ve stabilní poloze. Další výhodou je úsporná energetická třída A.

MORA. Radost domova.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu