MORA představuje varné indukční desky vhodné do všech kuchyní – včetně panelákových

Indukční desky MORA je možné standardně zapojit na dvě fáze. V případě potřeby ale také jen na jednu fázi s tím, že na desce uživatel aktivuje chytrý regulátor, který se v průběhu provozu desky bude starat o to, aby nedošlo k přetížení jističe. Tento způsob zapojení je vhodný především právě do panelových bytů, kde v kuchyni není třífázové elektrické zázemí. Díky inovativnímu technickému řešení indukčních desek MORA jsou nyní přednosti vaření s indukcí - rychlost, úspornost a bezpečnost dostupné opravdu každému. Nové indukční desky MORA jsou navíc vybaveny funkcí Sprint zvyšující výkon na všech varných zónách. Nechybí ani praktický časovač na všech varných zónách, funkce bezpečnostního vypnutí varné desky, ukazatel zbytkového tepla a dětská pojistka chránící všetečné děti před zbytečným úrazem.

Sporák CS 936 MIMORA přináší svým zákazníkům stále něco navíc. Nejnovějším důkazem je nová designová řada spotřebičů "M" s atraktivní nabídkou volně stojících sporáků a vestavných trub v jednotném designu a s řadou praktických prvků. Rukojeť a ovládací knoflíky prošly důsledným testováním, aby plně vyhovovaly po stránce ergonomie. Vítanou novinkou je vařidlová mřížka STABIL PLUS u kombinovaných a plynových sporáků zaručující maximální stabilitu nádobí všech rozměrů. Tvar mřížky umožňuje bezpečný posun nádobí po mřížce ve všech směrech. Mřížku lze bez problémů umývat v myčce.
Velmi snadná je také údržba předního panelu sporáků, je totiž vyrobený ze 100 % smaltu, takže jej nepoškodí ani čištění kovovou drátěnkou. Smalt MORA je stálobarevný, má vysoký lesk, odolnost na otěr a téměř neomezenou životnost. A se speciálním programem WATER SYSTÉM není žádný problém ani čištění trouby MORA. Stačí do pekáče nalít asi 0,5 l vody a vložit na dno trouby, teplotu na termostatu nastavit na 50 - 60° C na dobu 30 minut, během této doby se vnitřek trouby hezky "odmočí" a pak už jen stačí jednoduše vytřít. Sporáky a trouby MORA šetří nejen námahu, ale také elektrickou energii a čas. Úsporný ECO program pečení zaručuje ten nejlepší výsledek pečení s co nejnižší spotřebou energie. Základem ECO programu je kruhové topné těleso s centrálním ventilátorem, což umožňuje nastavit na termostatu o 15 - 20° C nižší teplotu než u klasického pečení bez ventilátoru. Funkce Cmax se postará o rychlý předehřev trouby na zvolenou teplotu, ušetří až 50 % času oproti běžnému ohřevu trouby.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu