Seznamte se s jedničkou na trhu mezi troubami

Trh se spotřebním zbožím zaznamenal v České republice ve druhém čtvrtletí oproti loňskému roku nárůst o více než 7 %. Konkrétně v oblasti velkých domácích spotřebičů dochází k akceleraci růstu většiny produktových kategorií volně stojících i vestavných spotřebičů. Dle průzkumu společnosti GFK se trouby českého výrobce MORA umístily na předních místech a první příčku v tomto období drží vestavná trouba model VT 548 BX.

Již předchůdce této trouby byl velice úspěšný model. Umístil se na prvním místě dle GFK v daném období a na stejném místě zabodoval také dle nezávislého testování časopisu dTest. Spotřebitelé tak dali najevo, že značka MORA má svoje pevné místo v jejich domácnostech.

A co nejprodávanější vestavná multifunkční trouba MORA VT 548 BX nabízí?

  • Čisté linie: se zamačkávacími, snadno ovladatelnými knoflíky nebude docházet k usazování nečistot. Elegantní černo-nerezové provedení se díky povrchové úpravě AntiFinger snadno udržuje. Tato úprava eliminuje zanechávání otisků prstů, trouba je tak vždy dokonale elegantní.
  • Se svým vnitřním objemem 71 l se tato trouba řadí mezi velké modely. A je tak vhodná pro větší rodiny a časté pečení. Můžete do ní umístit více plechů a příjemné je i použití výsuvných teleskopických roštů, které vám umožní mít pokrm vždy plně pod kontrolou.
  • Tato výkonná multifunkční trouba v energetické třídě "A" má jedenáct různých programů, nejen klasické pečení, gril s ventilátorem i bez, horkovzdušné pečení, rychlý předehřev, rozmrazování a ohřev talířů.
  • Protože MORA na své zákazníky myslí, je model VT 548 BX vybaven digitální minutkou s možností nastavení doby pečení, včetně dětské bezpečnostní pojistky, kterou je možné ovládání dočasně zamknout. Vy si tak můžete svůj čas lépe naplánovat a užít si jej dle svého uvážení.
  • Samozřejmostí je i speciální program na čištění trouby ECO CLEAN. který zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku trouby a je maximálně ohleduplný k životnímu prostředí.
  • A cena? Ta je naprosto skvělá: 8 990 Kč.

▷ Objevte nejprodávanější multifunkční troubu VT 548 BX.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu