Nekažte si Velikonoce nekonečným umýváním nádobí – spolehněte se na myčky MORA

Praktický pomocník do každé domácnosti

Kromě ceny a kvality staví MORA na praktičnosti svých myček. Například vestavná myčka VM 532 X zvládne umýt a usušit 9 jídelních souprav a model VM 632 X dokonce až 12! Takovýto objem myčky pojme najednou nádobí po menší rodinné oslavě anebo právě po velikonočních svátcích. Ve vestavné myčce IM 641 můžete špinavým nádobím zaplnit namísto dvou až tři koše (zásuvka na ukládání příborů).

Myčky nádobí už dávno nejsou jen luxusním doplňkem kuchyně, ale nanejvýš vítaným, mimořádně užitečným pomocníkem. Kromě toho, že šetří čas, šetří i náklady za vodu. Jeden program spotřebuje na umytí nádobí až o čtvrtinu méně vody než ruční mytí v kuchyňském dřezu.

Dalším příjemným bonusem myček MORA je energetická třida A++, a tudíž úspora za elektřinu.

Konec ručnímu drhnutí hrnců!

Všechny tři modely myček MORA mají nastavitelný horní koš, takže zvládnou umýt i větší hrnce. K dispozici je šest programů včetně rychlého intenzivního mytí, úsporného ECO programu anebo jen volba oplachováni a sušení. Program si zvolíte podle toho, jak rychle, jaké množství a jak silně znečištěné nádobí právě potřebujete umýt. Teploty mytí se pohybují v rozsahu od 40 do 65° C.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu