Nevšední zážitek ze spotřebičů MORA aneb Moderně, levně a spolehlivě

Samostatně umístěné spotřebiče jsou designovým solitérem, který může zajímavě oživit nebo dokonce definovat celkový styl kuchyně. Když doslouží, bez problémů se dají vyměnit, bez nutnosti zásahu do kuchyňské linky a zdlouhavého zprovozňování. Hodí se hlavně (ale nejen) do již zařízených interiérů, stačí jim najít vhodné místo v prostoru, aniž by bylo třeba přesně vyměřovat a řešit rozměry - a ani to nemusí být v kuchyni. Co třeba malá chladnička stojící pěkně po ruce, přímo u sedací soupravy. Nebo mikrovlnná trouba pro rychlé ohřátí mléka pro děťátko šikovně umístěná v ložnici. Vyzkoušet můžete i cool vystavení myčky v jídelně… A další klíčový bonus? Cena! Volně stojící spotřebiče bývají levnější, obzvláště když odečtete investici nutnou na novou kuchyňskou linku, ve které jsou umístěny vestavné spotřebiče.

Dlouholetým výrobcem volně stojících spotřebičů je oblíbená a více než stodevadesátiletou tradicí osvědčená česká značka MORA. Nabízí sporáky, myčky, digestoře a mikrovlnné trouby, které by byla škoda schovávat do skříněk v kuchyňské lince. Například nové indukční sporáky MORA vynikají nízkou spotřebou energie a naopak vysokou účinností - 90 % energie je přeměněno na ohřev dna nádoby. Součástí sporáků je multifunkční trouba s řadou praktických funkcí, včetně programu Water systém, usnadňujícím čištění interiéru trouby. Funkce Cmax zajistí rychlý předehřev trouby na zvolenou teplotu, oproti běžnému ohřevu trouby ušetří až 50 % času.

Maximálně efektivní jsou také myčky nádobí. Kromě toho, že šetří čas, šetří i náklady za vodu. Jeden program spotřebuje na umytí nádobí až o čtvrtinu méně vody než ruční mytí v kuchyňském dřezu. Volně stojící myčka MORA zvládne umýt a usušit až 12 sad nádobí! K dispozici je šest programů včetně rychlého intenzivního mytí, úsporného ECO programu anebo jen volba oplachováni a sušení. Program si zvolíte podle toho, jak rychle, jaké množství a jak silně znečištěné nádobí právě potřebujete umýt.

Další takřka nepostradatelnou součástí domácnosti, kterou MORA nabízí v samostatné verzi, jsou mikrovlnné trouby s klasickým ohřevem s mikrovlnným zářením. Všechny jsou zpracovány z kvalitního nerezu, a to včetně rámečku a vnitřního prostoru trouby, což zaručuje vyšší hygienu. Pro svěží vzduch v kuchyni značka MORA nabízí designový doplněk, ostrůvkové odsavače par s vnějším odtahem a některé s možností recirkulace. Ostrůvkové odsavače par MORA charakterizuje vysoký výkon, který zvládne i velké množství par, tichý provoz, jednoduché ovládání a příznivá cena. Vybrat si můžete z různých šířek a barev.

K dispozici je i kolekce malých domácích spotřebičů MORA, takže není žádný problém, vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním "MORA" stylu. A jak je u značky MORA zvykem, v případě záručních či pozáručních oprav se můžete spolehnout na servisní síť s celorepublikovým pokrytím.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu