Nová chladnička MORA s beznámrazovým systémem NoFrost vás zbaví starostí s odmrazováním

Kolikrát v životě jste stáli jak zamrzlí? Se mnou se vám to nestane! S novou chladničkou MORA s technologií NoFrost se námraze jednou provždy vyhnete!

Nekonečné hodiny strávené odmrazováním, namáhavé čištění vnitřku mrazáku se škrabkou na led v ruce, namísto borůvek či třešní, které jste v létě s láskou kuličku po kuličce zmrazili, jednolitá ledová koule, uskladněné jídlo pokryté sněhovou krustou a obavy, zda v neidentifikovatelné hroudě mražených potravin najdete tu, kterou právě hledáte. S novou vestavnou chladničkou MORA VCN 1821 už jen nepříjemná vzpomínka!

Elegantní bílá chladnička MORA VCN 1821 je vybavena dvouokruhovým beznámrazovým systémem NoFrost, který 100% zabraňuje vzniku námrazy, takže zcela odpadá nutnost namáhavého manuálního odmrazování. Kromě toho, že budete mít podstatně méně práce, získáte více prostoru a větší přehled o potravinách v mrazničce a také ušetříte energii! Nová chladnička MORA má úspornou energetickou třídu A++, což je určitě dobrá zpráva pro rodinný rozpočet.

Výhodou je také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání, včetně zásuvky VitaBox s kontrolou vlhkosti – HumidityControl, která poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny. Pro extra velké kusy potravin, jako je třeba husa nebo krocan pro sváteční příležitosti, je v mrazicí části připraven MaxiBox s objemem 38 litrů. Své místo v speciálním držáku mají i lahve či vajíčka a čtyři multi-variabilní skleněné police jednoduše výškově nastavíte nebo vyjmete podle toho, co jste právě nakoupili a potřebujete uložit v chladničce. Velmi praktická je také možnost oboustranné záměny závěsů dveří, takže se otevírání jednoduše přizpůsobí uspořádání vaší kuchyně. Na chladničku MORA je spolehnutí i v případě náhlého výpadku elektrického proudu, postrachu každé hospodyňky, protože dokáže chladit ještě 16 hodin a tím udrží potraviny v perfektním stavu.

Vedle novinky – vestavné chladničky MORA VCN 1821 se systémem NoFrost – jsou k dispozici také další inovované modely vestavných chladniček MORA.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu