Nová generace spotřebičů české značky MORA

Vestavěné spotřebiče se harmonicky začlení do každé kuchyně, jejich předností je spolehlivost, ale také vysoká kvalita a uživatelský komfort. V nabídce značky MORA si zákazník může vybrat například samostatnou elektrickou troubu VT 559 MX s dotykovým ovládáním Touch Control a komfortním zavíráním dvířek, nerezovou mikrovlnou troubu MT 22 s elektronickým ovládáním a možností kombinací ohřevů, plynovou vestavnou skleněnou desku VDP 645 GX1 s povrchem z tvrzeného skla a se 4 plynovými hořáky s pojistkami Stop Gas, komínový odsavač par OV 680 G s extra funkcí 24 h (automatické čištění vzduchu v místnosti, po dobu 5 minut každou hodinu) a s možností programování odsávání, vestavnou integrovanou myčku na nádobí IM 640 s kapacitou na 14 sad nádobí a digitálním ukazovatelem zbytkového času, nebo vestavnou chladničku VC 182 s mechanickým ovládáním a automatickým odmrazováním.

Výhodou moderních trub značky MORA je nové komfortní zavírání dvířek SOFT Closing. Zákazníci jistě ocení i originální příslušenství, jako jsou například kompatibilní pekáče MAXI s objemem 7 l a plechy. Velkou předností je bezesporu i energetická třída A+.

Široká nabídka varných desek vychází vstříc všem požadavkům a přináší desky plynové, indukční, sklokeramické, litinové, v kombinaci skla a nerezu, se 4 zónami anebo s 2 zónami. Indukční desky se mohou pyšnit funkcí rychloohřevu Sprint a speciálním posuvným Slider ovládáním. Samozřejmostí jsou také litinové mřížky na plynových deskách. Navíc u některých modelů lze využít Domino program MORA, kdy je možné sestavit si vlastní varnou desku, tak aby vyhověla individuálním parametrům kuchyně.

Nezbytným vybavením kuchyně je také odsavač par. Šířka 50, 60 nebo 90 cm, bílá, nerez, stříbrná či hnědá barva, odsavače komínové, výsuvné, podstavné, ostrůvkové, periskopické i sedmiodtahové s bočním odtahem… to vše může MORA nabídnout.

Objevte svět MORA, svět unikátní spolehlivosti, kvality a komfortu.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu