Nová řada inovativních spotřebičů české značky MORA

MORA nabízí kompletní sortiment kuchyňských spotřebičů s důrazem na kvalitu, funkčnost i design. Značka MORA přináší svým zákazníkům stále něco navíc.

Komplexní inovací v první fázi prošly především řady vestavných spotřebičů: trub, sklokeramických desek a sporáků MORA. Nová řada spotřebičů dostala jednotný, osobitý design, který bude od nynějška charakteristický pro celý sortiment značky MORA. Na první pohled zákazníka okouzlí rovné a čisté linie spotřebičů s dominantní 3D rukojetí, která perfektně ladí s komfortními ovládacími prvky.

Sporáky MORA jsou nově vybaveny vařidlovou mřížkou STABIL PLUS. Tvar mřížky zaručuje maximální stabilitu nádobí a bezpečné vaření. Mřížka je vhodná i pro malé hrnce bez použití další redukce a dá se mýt v myčce na nádobí. Všechny sporáky disponují velkým úložným prostorem (až 42 l). Díky stavěcím nožkám se dá výška sporáku snadno přizpůsobit rozměrům kuchyňské linky. Panel na přední straně sporáku je smaltovaný, což zaručuje jeho stálobarevnost, vysoký lesk a velmi snadné čištění. Sklokeramické sporáky MORA mají desky ze speciálního materiálu s jedinečnými vlastnostmi a dlouhou životností. Navíc u vybraných sporáků zákazník získá praktický XXL smaltovaný pekáč o objemu 7,5 l.

K atraktivnímu vzhledu a mimořádné praktičnosti se přidává ještě další bonus - úspornost. Nové sporáky MORA mají funkci ECO program pečení, který zaručuje co nejnižší spotřebu energie při zachování toho nejlepšího výsledku. Základem ECO programu pečení je kruhové topné těleso s centrálním ventilátorem. Teplota se při funkci ECO nastavuje na termostatu o 15 - 20 °C níže, než u běžného pečení, díky tomu trouby MORA šetří energii. A nejen pečení je se sporáky a troubami MORA příjemný zážitek. Žádný problém není ani jindy obávané čištění. Pomocí speciální funkce WATER System se trouby čistí velmi snadno, bez velké námahy a téměř samy. Po ukončeném procesu čištění stačí troubu jednoduše vytřít.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu