Nové chladničky MORA udrží jídlo a nápoje v optimální teplotě. Nejen v létě!

Tradiční česká značka kuchyňských spotřebičů MORA důsledně dbá na životní prostředí, chladničky MORA jsou proto v energetické třídě A+ nebo dokonce A++. Chladničky v energetické třídě A+ mají až o 25 % nižší spotřebu energie a chladničky v energetické třídě A++ dokonce až o 45 % nižší spotřebu energie než třída A! Energeticky úsporná je i nová funkce Technologie Odmrazování, která omezuje tvorbu ledu a potřebu manuálního odmrazování až o 50 %, takže pracné a zdlouhavé odmrazování je už naštěstí minulostí. Na chladničky MORA je spolehnutí i v případě náhlého výpadku elektrického proudu - potraviny v nich můžete skladovat až 15 hodin.

Chladničky MORAVýhodou chladniček MORA je nejen efektivní provoz, ale také do detailu promyšlené vnitřní uspořádání, včetně speciálních zásuvek: Čerstvá Zásuvka udržuje potraviny déle čerstvé při teplotě okolo 3° C. Svěží Zásuvka poskytuje dostatek prostoru a optimální podmínky pro ukládání ovoce a zeleniny tak, aby zůstaly svěží, plné vitamínů a živin. Žádný problém není ani uskladnění krocana nebo husy před svátkem svatého Martina - pro extra velké kusy potravin je v mrazničce připravena Maxi Zásuvka. Skleněné hygienické police uvnitř chladniček MORA zvládnou zátěž více než 20 kg. Díky odolnému povrchu se velmi lehce čistí bez rizika poškrábání. Praktická je i možnost snadné oboustranné záměny závěsů dveří. Díky tomu se otevírání chladničky flexibilně přizpůsobí prostorovým možnostem kuchyně a umístění kuchyňské linky.

Česká značka MORA, výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče - varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody…. Stačí si jen vybrat. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100% servis po celé České republice.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu