Nové komínové odsavače par MORA – efektivní pomocník pro čerstvý vzduch v kuchyni

Značka MORA jako jediná na trhu nabízí odsavač, který má až 7 možností odtahů. Není-li v kuchyni k dispozici externí odtah, u všech odsavačů je možný provoz na recirkulaci. Velmi praktická je speciální funkce Power Boost, sloužící pro rychlé odsátí výparů při extrémním vaření - např. současně 4 velké hrnce při přípravě náročnějšího menu. Po jejím aktivování odsavač dosáhne maximálního sacího výkonu až 720 m3/h. A bez velkého hluku - některé modely odsavačů par MORA umožňují extra tichý provoz - pouhých 51 dB! K dispozici je extra funkce 24 hodin (automatické čištění vzduchu v místnosti po dobu 5 minut každou hodinu) a možnost automatického vypnutí odsavače po 30 minutách.

Odsavač par OK 673 GBOvládání digestoří Direct Touch je velmi jednoduché, rychlé a pohodlné. Ke spuštění požadované funkce stačí pouhý dotek, následně se červeně rozsvítí daný symbol, takže je na první pohled zřejmé, která funkce je právě v provozu. Všechny ovládací symboly jsou umístěny pod kvalitním tvrzeným sklem, čelní plocha je tedy rovná, hladká a bez tlačítek, což výrazně usnadňuje údržbu. K dokonalému výsledku postačí použít prostředek na čištění skla, zrcadel nebo oken a lehce setřít. Kulaté halogenové osvětlení o výkonu 20 W zaručuje komfortní osvětlení varné plochy pod odsavačem.
Odsavače par MORA jsou vybaveny praktickým kovovým filtrem proti mastnotám, který se nemusí měnit a na jeho případné nasycení upozorní symbol kontroly filtru. V případě, že bude odsavač zapojen na provoz recirkulace, je nutné použít uhlíkový filtr.

Odsavač par OO 963 GZnačka MORA, český výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče - varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody…. Stačí si jen vybrat.

100% servis po celé ČR - snadné ovládání - technická dokonalost.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu