Nové myčky nádobí MORA

Historie tradiční české značky MORA se začala psát v roce 1825. Díky mnohaletému působení na tuzemském trhu své zákazníky dobře zná a dokáže výrobky přizpůsobit jejich požadavkům a životnímu stylu. Dnes MORA na trh dodává vestavné i volně stojící spotřebiče - varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody. Rostoucí oblibě se těší především vestavné spotřebiče, které jsou prostorově úsporným, praktickým a navíc estetickým řešením pro každou kuchyni. Při zařizování nové či rekonstrukci stávající kuchyně jsou stále častěji jednoznačnou volbou zejména vestavné myčky nádobí.

Nová generace myček nádobí MORA patří k efektivním ve spotřebě energie, mytí a sušení. Harmonicky se začlení do každé kuchyně, jejich předností je promyšlený design, spolehlivost, snadné a logické ovládání, vysoká kvalita, příznivá cena a řada uživatelských bonusů. Důmyslný systém Aqua Stop hlídá jakýkoliv únik vody v průběhu mytí. V případě poruchy zastaví další napouštění vody a postará se o odčerpání vody z myčky. Díky funkci odložený start je možné naprogramovat automatické zapnutí myčky až 24 hodin předem a využívat tak například výhodných nočních tarifů za elektřinu nebo čas mytí ideálně přizpůsobit chodu domácnosti. Úsporný ECO programvestavné myčky MORA zajistí ten nejlepší výsledek mytí s minimální spotřebou vody a energie.

Na výběr jsou myčky s různou kapacitou - 14, 12 či 9 sad nádobí. Vítanou flexibilitu přináší program ½ náplň, který umožní využívat myčku jen z poloviny naplněnou nádobím, aniž by docházelo ke zbytečnému plýtvání - spotřeba vody a energie je při ½ programu podstatně nižší a doba mytí je kratší. Nemusíte tak čekat, až se myčka zaplní a čisté nádobí bude kdykoliv k dispozici.

Vestavné spotřebiče MORA jsou konstruovány tak, aby co nejlépe vyhovovaly požadavkům uživatelů, do kuchyně přinášejí kvalitu a vysokou funkčnost za příznivou cenu.

Objevte svět MORA, svět unikátní spolehlivosti, kvality a komfortu. 

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu