Nové ohřívače vody MORA – harmonie a komfort do vašeho domova

Kolikrát v životě jste toužili po vaně plné horké vody? S novými ohřívači vody MORA si tuhle rozkoš můžete dopřát kdykoliv, bez ohledu na počasí za okny. Teplou vodu budete mít k dispozici okamžitě, v dostatečném množství a ještě ušetříte. O úsporný provoz se postarají sofistikované Eco funkce. A díky speciální akci nyní při nákupu elektrického ohřívače MORA navíc získáte zpět až 1 000 Kč!

 

Praktické a účelné ohřívače vody tradiční české značky MORA jsou vyrobeny z recyklovaných surovin. Velmi kvalitní smaltovaná ocelová nádrž, dvojitá ochrana proti korozi a velká hořčíková anoda zajišťují odolnost i v těch nejtěžších provozních podmínkách bez jakýchkoliv škodlivých přísad ve vodě. Vybrané modely jsou vybaveny funkcí EcoSmart, která výrazně snižuje spotřebu energie na ohřev vody. Jak to funguje? Inteligentní ohřívač si po dobu 7 dnů ukládá do paměti a následně vyhodnotí provozní údaje, odběrové špičky teplé vody a nejvyšší spotřebu v čase. Teplou vodu tak budete mít připravenu právě tehdy, kdy ji potřebujete. Tím, že nemusí udržovat stálou teplotu (např. 55 °C), ohřívač šetří energii. Vedle chytré funkce sledování spotřeby vody EcoSmart či intuitivního ovládání EcoBase nabízejí ohřívače vody MORA řadu dalších vítaných bonusů: přehledný ukazatel teploty se 7 diodami, možnost nastavit teplotu vody od 10 °C do 75 °C, ochranu proti náhodnému zapnutí, ochranu proti přehřátí či naopak zamrznutí, funkci ochrany proti bakterii legionella atd.


Ohřívače vody MORA o objemu od 5 do 200 litrů jsou vhodné do každého prostoru a do každé domácnosti. Lze je instalovat svisle, vodorovně, pod či nad umyvadlo, na podlahu… přesně, jak potřebujete. Univerzální řešení, svislou nebo vodorovnou nástěnnou montáž, umožňuje mimo jiné model EOMKU 80 SKSM s přívodem pro několik odběrných míst. Nové ohřívače vody MORA jsou navrženy v moderním designu – od kulatého přes obdélníkový, čtvercový až po elegantní „slim“ tvar. Například energeticky nenáročný, dvojkomorový ohřívač EOMF 80 PHSM má po instalaci hloubku jen 30 cm. Garancí vysoké kvality bojlerů MORA je čtyřletá nebo šestiletá záruka na smaltovanou vnitřní nádobu. Například model EOMKS 80 SHSM se smaltovou ochranou proti korozi a topnou přírubou vyrobenou ze speciální oceli má velmi dlouhou životnost, protože ochranná vrstva brání přímému kontaktu součástí s vodou.


ohřívače vody MORAMORA nabízí výběr z několika kategorií bojlerů: Mini, Mini Plus, Standard, Komfort, Komfort Slim, Komfort Plus, Komfort Plus Slim a Excelent. V oblíbené řadě Komfort jsou k dispozici ohřívače s tzv. mokrým tělesem i elektrické nepřímé suché ohřívače, ohřívače tlakové, univerzální i kombinované. Ohřívače vody Komfort Slim mají novou moderní elektronickou řidicí jednotku s ukazateli a displejem se zobrazením teploty vody. Společně s funkcí EcoSmart umožňují dosahovat účinnosti ohřevu v souladu se směrnicí na ochranu životního prostředí. Bojlery Komfort Plus vynikají obdélníkovým provedením se zakulacenými rohy a originálním technickým řešením ohřívání: topná příruba s trubicovými tělesy na ohřev vody zlepšuje spolehlivost, usnadňuje údržbu a snižuje náklady. Ohřívače Komfort Plus Slim představují kombinaci vizuálně atraktivní obdélníkové konstrukce se zakulacenými rohy a originálního technického řešení topného ústrojí z ostatních modelů řady Komfort, ve výhodné kompaktní velikosti modelů Komfort Slim.

>> Kompletní nabídka ohřívačů vody MORA

>> AKCE! Získejte zpět až 1000 Kč

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu