Nové ohřívače vody MORA na míru vašim potřebám – ekonomicky, ekologicky, komfortně

Praktické a účelové ohřívače vody MORA jsou vyrobeny z recyklovaných surovin. Velmi kvalitní smaltovaná ocelová nádrž, dvojitá ochrana proti korozi a velká hořčíková anoda zajišťují odolnost i v těch nejtěžších provozních podmínkách bez jakýchkoliv škodlivých přísad ve vodě. Vybrané modely jsou vybaveny funkcí ECO Smart, díky které můžete ročně uspořit až 25 % energie na ohřev vody. Jak to funguje? Inteligentní ohřívač si po dobu 7 dnů ukládá do paměti a následně vyhodnotí provozní údaje a odběrové špičky teplé vody a nejvyšší spotřebu v čase. Teplou vodu tak budete mít připravenu právě tehdy, kdy ji potřebujete. Tím, že nemusí udržovat stálou teplotu (např. 55 °C), ohřívač šetří energii.

OhřívačeOhřívače vody MORA o objemu od 5 do 200 litrů jsou vhodné do každého prostoru a do každé domácnosti. Lze je instalovat svisle, vodorovně, pod či nad umyvadlo, na podlahu… přesně, jak potřebujete. Univerzální řešení, svislou nebo vodorovnou nástěnnou montáž, umožňuje mimo jiné model EOMKU 80 SKSM s přívodem pro několik odběrných míst. Ohřívače vody MORA navíc nabízejí designově zajímavá řešení od kulatého přes hranatý až po elegantní "slim" tvar. Například energeticky nenáročný ohřívač EOMF 80 PHSM má hloubku jen 28 cm. Na výběr je několik typů ohřívačů. Elektrické nepřímé suché ohřívače, např. model EOMKS 80 SHSM, se smaltovou ochranou proti korozi, topnou přírubou vyrobenou ze speciální oceli mají velmi dlouhou životnost, protože ochranná vrstva brání přímému kontaktu součástí s vodou. Garancí vysoké kvality ohřívačů vody MORA je až šestiletá záruka.

Vedle chytré funkce sledování spotřeby vody ECO Smart či intuitivního ovládání ECO Base nabízejí ohřívače vody MORA řadu dalších vítaných bonusů: přehledný ukazatel teploty se 7 diodami, možnost nastavit teplotu vody od 10 °C do 75 °C, ochranu proti náhodnému zapnutí, ochranu proti přehřátí, funkci ochrany proti bakterii legionella atd. A jak je u značky MORA zvykem, v případě záručních či pozáručních oprav se můžete spolehnout na servisní síť s celorepublikovým pokrytím.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu