Nové sklokeramické desky MORA se přizpůsobí vašemu životu

Bez varné desky se neobjede žádná domácnost. Co když ale nemáte plynovou přípojku na tradiční plynovou desku, a indukční desku nechcete, třeba proto, že nechcete měnit nádobí? Nebo jste zkrátka zvyklí na tradiční elektrické plotýnky, ale hledáte účinnější náhradu s ekonomickým provozem? Právě pro vás jsou ideální nové sklokeramické varné desky MORA v elegantním designu a s funkcemi, které převzaly od desek indukčních. Jsou navýsost praktické a snadno přizpůsobí právě vašemu aktivnímu životnímu stylu.

Odolné krásky na skle

Nové sklokeramické desky MORA jsou na pohled stejně krásné, jako ty indukční. Na odolném černém nebo efektním bílém skle, s intuitivním dotykovým ovládáním, s nerezovým rámečkem nebo bez rámečku a s různými hranami. Rámeček desku chrání, naproti tomu bezrámečková deska, ať už s jednou nebo více zkosenými hranami, se snáze udržuje v čistotě a jde ji perfektně zafrézovat do pracovní desky. Desky jsou odolné a snesou zatížení až 100 kg. Takže ani zavařování spousty sklenic ve velkém zavařovacím hrnci nebude žádný problém.

Hi-Light varné zóny

Čtyři rychlé varné zóny, nebo také Hi-Light zóny, umožňují rychlé vaření v nádobí různých materiálů i velikostí. Velmi rychle a úsporně tak přivedete k varu třeba velký hrnec vody na těstoviny, ohřejete polévku nebo cokoliv jiného. S ukazatelem zbytkového tepla na desce víte, která zóna je ještě horká a jste tak chráněni před nepříjemným popálením. Taky můžete využít zbytkové teplo pro rozmrazovaní nebo ohřev uvařeného jídla, aniž byste zvyšovali účet za elektřinu.

DuoZóna

Další skvělá věc je DuoZóna, kterou mají právě nové varné desky MORA. Varná zóna je rozdělena na několik okruhů různé velikosti, které si následně můžete aktivovat podle velikosti hrnců. V menších kastrůlcích tak můžete úsporně vařit na menší zóně, když máte velký hrnec, aktivujete větší zónu, aby bylo vaření rychlé.

Pro opozdilce

Díky funkci KeepWarm můžete pokrm udržovat teplý, dokud se všichni nedostaví ke stolu. Funkce totiž udržuje stabilní teplotu 70 ˚C, takže si hotová jídla uchovají svou původní chuť a ideální teplotu pro podávání.

Dejte si pauzu

Praktická je i funkce Pause – to třeba když potřebujete převzít balíček nebo vyřídit telefonát. Vaření přerušíte, a následně můžete pokračovat s původním nastavením – deska si jej totiž zapamatuje. Užitečná je i funkce Memory: když omylem varnou desku vypnete, máte 5 vteřin na to, abyste obnovili původní nastavení. Hodí se to hlavně tehdy, když vaříte více pokrmů. V rodinách s malými dětmi se hodí funkce KeyLock, která desku uzamkne před nenechavými dětskými prstíky a náhodným spuštěním.     

Produktový tip

Sklokeramická varná deska MORA VDSS 654 FFW v bílém provedení bez rámečku a se  zkosenou přední hranou disponuje 4 Hi-Light varnými zónami, z toho se dvěma DuoZónami pro vaření v různě velkých nádobách. Intuitivní dotykové ovládání s plynulou regulací výkonu zabírá minimum místa, ale stále poskytuje perfektní přehled o vaření. Deska s nosností až 100 kg má šikovnou funkci KeepWarm pro udržování pokrmu při teplotě 70 ˚C, funkci Pause pro přerušení varu s automatickým návratem k původnímu nastavení, dětský zámek i časovač. Stojí  7 990 Kč. Podobně vybavenou desku můžete mít i na černém skle - MORA VDSS 654 FF stojí 5 990 Kč.  

MORA PLNÁ ŽIVOTA - www.mora.cz

MORA a příjemné chvíle s rodinou patří dohromady už bezmála dvě stě let. A protože dobré jídlo a pečení ve většině rodin nemůže chybět, přichází MORA s celoroční akcí, kdy zákazníci získají při koupi jakékoliv vestavné trouby MORA 10 balení mouky zdarma až domů. Více o akcích na www.mora.cz v sekci „Promo Akce“.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu