MORA vstupuje do segmentu volně stojících chladniček a mrazniček

MORA rozšiřuje svoji nabídku spotřebičů v kategorii chlazení o volně stojící kombinované chladničky a mrazničky v několika výškách a s různou výbavou. Nejvyšší modely mají úspornou technologii NoFrost Plus s automatickým odmrazováním, mají i technologii MultiFlow 360° pro rovnoměrnou cirkulaci chladného vzduchu, elektronické ovládání a LED displej. Doplní je také velmi žádané nižší chladničky, a to i ve verzi s mrazničkou dole či nahoře nebo s mrazicím boxem. A také volně stojící nižší skříňová mraznička a truhlicová mraznička.  

MORA doposud nabízela vestavné kombinované chladničky. Nyní svoji nabídku spotřebičů pro chlazení potravin podstatně rozšiřuje i o volně stojící novinky, jimiž obsáhne prakticky celou kategorii s úspornými, spolehlivými a dostupnými spotřebiči pro vícečlenné i malé domácnosti. Jsou určené do menších prostor – mají šířku 55 cm a méně. Mezi novinkami je i úzká a nízká chladnička s mrazicím boxem, kterou může doplnit párová skříňová mraznička – každý ze spotřebičů má šířku jen 47,5 cm a výšku 842 cm a jdou tedy umístit i na úroveň pracovní desky nebo pod ní.

Nejvybavenější volně stojící chladnička MORA CMDN 3054 S se šířkou 55 cm a výškou 180 cm má využitelný vnitřní objem 255 l. Využívá pokročilý beznámrazový systém NoFrost Plus v mrazicí části, takže už navždy odpadá potřeba neoblíbeného odmrazování, stejně jako snížená účinnost chlazení kvůli vrstvám námrazy nebo přímo ledu.  

O to, aby chladný vzduch rovnoměrně proudil v celém vnitřním prostoru spotřebiče se postará technologie MultiFlow 360°. Potraviny tedy budou mít ideální podmínky, ať je uložíte na kteroukoliv poličku.  

Nechybí ani režim Super Freeze pro rychlé zmrazení vložených potravin, který pomůže uchovat potraviny ve skvělé kondici a plné cenných živin a vitaminů, Oblíbený režim Dovolená zase pomůže šetřit energii v době, kdy nebudete doma a spotřebič nebudete otevírat.  

Chladnička s kapacitou 188 l potěší do detailu promyšleným vnitřním uspořádáním. Multi-variabilní skleněné police o nosnosti až 20 kg jednoduše výškově nastavíte nebo vyjmete, podle toho, co potřebujete v chladničce uložit. Pro zeleninu a ovoce je určená prostorná zásuvka, své místo mají ve speciálních držácích ve dvířkách i lahve nebo vajíčka.  

Ve spodní části spotřebiče je mraznička o objemu 67 l se třemi zásuvkami: horní zásuvka slouží pro rychlé zamrazení, střední pro běžné potraviny a do dolní velké zásuvky MaxiBox o objemu 38 l je možné vložit velké potraviny - například husu.  

Pokud dojde k náhlému výpadku proudu, mraznička dokáže udržet nastavenou teplotu až 10 hodin a tím uchová potraviny v perfektním stavu. Praktická je i možnost jednoduché záměny závěsů dveří, aby se otevírání flexibilně přizpůsobilo prostoru a umístění chladničky v kuchyňské lince. Novinka stojí 8 990 Kč.

V malých domácnostech si jistě najde místo i tradiční nižší kombinovaná chladnička s mrazničkou nahoře MORA CMH 2474 W s výškou 143,3 cm a celkovým objemem 206 l. Má automatické odmrazování chladicího prostoru, uvnitř najdete tři multi-variabilní skleněné police o nosnosti až 20 kg, přihrádku na ovoce a zeleninu a tři praktické přihrádky ve dveřích. V mrazničce je skleněná police, která jde vyjmout, když budete potřebovat vytvořit jeden prostor pro objemné potraviny. Při výpadku proudu udrží nastavenou teplotu až 12 hodin. Spotřebič umožňuje změnit směr otevírání dvířek podle potřeby. Stojí 6 490 Kč.   

MORA PLNÁ ŽIVOTA - www.mora.cz

MORA a příjemné chvíle s rodinou u dobrého jídla patří dohromady už bezmála dvě stě let.  I pro letošní rok je připraven dárek – všichni, kdo si koupí jakoukoliv vestavnou troubu MORA, dostanou navíc 6 kg mouky. A pro ty, kdo si pořídí až do konce července jakoukoliv myčku MORA, jsou připraveny kapsle Finish na 4 měsíce zdarma. Více o akcích na www.mora.cz v sekci Promo Akce

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu