Novinka v portfoliu značky MORA pyrolytická multifunkční trouba

Česká značka spotřebičů MORA neusíná na vavřínech, ale neustále přináší do kuchyně novinky a zlepšení svých spotřebičů. Doposud ve svých troubách nabízela speciální funkci na čištění trouby EcoClean. Nyní MORA nabízí i pyrolytickou multifunkční vestavnou troubu VTP 537 BX, která se zbaví následků kuchařských nehod tím nejúčinnějším způsobem. 

Speciální program na čištění trouby VTP 537 BX PyroClean zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku. Při pyrolytickém čištění se vnitřek trouby zahřeje na velmi vysokou teplotu, při které se všechny zbytky napečeného jídla sežehnou na prach. Během tohoto procesu oceníte především čtverné sklo dvířek s tepelným deflektorem (UltraCoolDoor), což zajistí, aby dvířka byla bezpečná, nejen pro vaše děti. Trouba je v krásném nerezovém provedení s praktickými zamačkávacími knoflíky, kdy vysunutím knoflíků jednoduše nastavíte požadovaný program pečení a teplotu, nebo je můžete plně zasunout pro dokonalé vyčištění předního panelu. Ovládání digitálních hodin je dotykové, navíc díky digitálnímu časovému spínači budete mít svoje pokrmy vždy pod kontrolou. Výkonná multifunkční trouba s energetickou třídou "A" má jedenáct různých programů, nejen klasické pečení, gril s ventilátorem i bez, horkovzdušné pečení, rychlý předehřev, rozmrazování a ohřev talířů. Horkovzdušné pečení umožňuje péct ve více vrstvách najednou. Pro zvýšení komfortu obsluhy je trouba vybavená teleskopickým výsuvem, který umožní bezpečnou manipulaci s připravovaným jídlem, aniž byste ho museli z trouby vytáhnout. Aby trouba byla ještě bezpečnější je vybavena dětským bezpečnostním zámkem ovládání.

Ambasadorka značky MORA olympijská vítězka, mistryně světa v běhu na lyžích a maminka dcery Lucie, Kateřina Neumannová o této novince říká: „Tuto troubu jsem si od začátku zamilovala. Dceři jako sportovkyni se vždy snažím vařit zdravá jídla, a proto troubu používám velice často, a samozřejmě se mi i stane, že je trouba zašpiněná. Čištění pro mě bylo noční můrou, nejen že mi to zabíralo čas, který bych raději trávila s dcerou, ale navíc to byla vždy příšerná práce. Nyní stisknu jeden knoflík a trouba vše obstará sama. V ušetřeném čase můžeme s Luckou vyrazit třeba na naše oblíbené kolo.“

Trouba MORA VTP 537 BX s pyrolytickým čištěním si dokáže sama poradit se zbytky jídla, které jsou na stěnách zachycené. Zůstane pouze tenká vrstvička popela, kterou setřete. Tedy žádné náročné drhnutí trouby!

cena: 10 990 Kč

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu