Odsavač par MORA je TOP produktem roku 2017 podle preferencí nakupujících na Heureka.cz

Nezávislý nákupní rádce Heureka.cz zveřejnil žebříček nejoblíbenějších produktů dle preferencí spotřebitelů v České republice a vítězem kategorie Digestoře a Top produktem roku 2017 se stal odsavač par MORA OV 680 G!

Zajímá vás, podle čeho na Heureka.cz sestavují výsledky? Je to docela jednoduché – pořadí je dáno počtem uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů.

Ostatně, není divu, že se výkonný komínový odsavač par MORA OV 680 G těší mimořádné oblibě. Nepřehlédnutelný designový solitér v elegantním provedení kombinujícím tmavé sklo a nerez zaujme na první pohled. Digestoř je vybavena krásně vyhlížejícím intuitivním dotykovým ovládáním. Vybranou funkci nastavíte jemným dotykem, výrazné červené světlo jasně signalizuje, která funkce je právě v provozu. Všechny ovládací symboly jsou umístěny pod sklem, čelní plocha je rovná, hladká a bez tlačítek, takže je velmi snadné ovládání i údržba. S čtyřmi výkonovými rychlostmi a s kovovými filtry digestoř MORA dokonale odstraní nejen mastnotu, ale i pachy. Bezpečně zkosená přední část poskytuje maximální komfort obsluhy během vaření. Odsavač potěší i maximálním výkonem 607 m3/h a hlučností 53 dB na nejvyšší úrovni.

Digestoře MORA mají mnoho užitečných funkcí s příznivým efektem pro zdraví celé rodiny. Například aktivujete-li funkci Automatické odsávání 24 h, budete mít v kuchyni čerstvý vzduch 7 dní v týdnu 24 hodin denně! Jak to funguje? Chytrý systém Automatické odsávání 24 h čistí vzduch v místnosti po dobu 5 minut každou hodinu, jakmile vyhodnotí, že je to zapotřebí. A to určitě oceníte nejen, když jste doma a chcete dýchat čistý vzduch, ale také jste-li na dovolené a v kuchyni nikdo nevětrá… S funkcí Časovač si můžete nastavit automatické vypnutí odsavače podle potřeby za 10, 20 nebo 30 minut a odsavač se tak postará o čistý vzduch v kuchyni i bez vaší přítomnosti.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu