Osvěžte si léto domácím koktejlem či zmrzlinou!

Tyčový mixér MORA MSP 603 X je rychlý, efektivní, velmi snadno ovladatelný, univerzální asistent. Má elegantní nerezový plášť, kvalitní nerezovou čepel a odnímatelnou nerezovou mixovací nohu, kterou lze snadno po každém použití umýt. Navíc je vybaven nerezovou šlehací metlou, plastovou nádobou 500 ml a sekacím nástavcem s nádobou 600 ml. Rozhodně se vyplatí mít jej po ruce nejen, když se rozhodnete připravit zdravý ovocný koktejl, ale také krémovou polévku, dětské kaše, džemy, pomazánky, krémy, na vitamíny bohaté smoothies či dřeně. S tyčovým mixérem MORA se to podaří jednoduše a rychle - pouhým stisknutím tlačítka. Výhodou je příjemně tichý provoz a možnost plynule regulovat výkon.

Svěží ovocný koktejl

  • 1 šálek malin
  • 1 šálek jahod
  • šťáva z 1 pomeranče
  • 50 ml jahodového nebo malinového sirupu
  • Lze přidat 30 ml vodky nebo bílého rumu a cukr podle chuti.

Všechny ingredience důkladně rozmixujeme a promícháme s pomocí tyčového mixéru MORA MSP 603 X. Nalijeme do vysoké sklenice a ozdobíme kousky čerstvého ovoce. Svěžest nápoji dodá pár kostek ledu. Příprava smetanové zmrzliny, nadýchaného těsta nebo třeba bramborové kaše je s ručním šlehačem MORA MRP 350 X hračkou, ať už jste kuchařský mistr nebo nezkušený amatér. Ruční šlehač s trendy nerezovým pláštěm má ve výbavě dvě extra silné šlehací metly a hnětací háky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť se velmi pohodlně drží, tlačítko pro vysunutí šlehacích a hnětacích metel je umístěno optimálně pro snadné ovládání.

Delikátní čokoládová zmrzlina

  • 250 ml plnotučného mléka
  • 120 g cukru krupice
  • 200 g čokolády na vaření
  • 500 ml smetany ke šlehání
  • 2 kapky vanilkové tresti

Mléko přivedeme k varu. Nastrouhanou čokoládu promícháme s cukrem a zvolna všleháme do horkého mléka, dokud se nerozpustí. Po vychladnutí přimícháme smetanu a vanilku a uložíme na hodinu do chladničky. Poté přelijeme do nerez mísy, zakryjeme potravinářskou fólií a dáme na 30 minut do mrazáku. Prošleháme, hodinu mrazíme a znovu prošleháme, celkem mrazíme 4,5 hodiny. Chceme-li mít zmrzlinu ještě krémovější, směs během mrazení opětovně párkrát prošleháme.

Tradiční česká značka MORA na trh poprvé v historii uvedla vlastní řadu malých domácích spotřebičů MORA PREMIUM. Vedle stávající nabídky kuchyňských spotřebičů (vše od vestavných spotřebičů, sklokeramických desek, přes chladničky, mikrovlnné trouby, myčky až po odsavače par či sporáky) si tak zákazníci nyní mohou pořídit také rychlovarnou konvici, toustovač, tyčový mixér a ruční šlehač značky MORA v černé barvě nebo nerez.

Objevte svět MORA. Svět unikátní spolehlivosti, kvality a komfortu.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu