Parádní ocenění dTest získala trouba MORA

Vestavná multifunkční trouba MORA byla oceněna nezávislým testem časopisu dTest jako ta správná volba k nákupu v dané kategorii trub. Trouby z řady nové generace spotřebičů kvalitní české značky, která splňuje všechny, i ty nejnáročnější požadavky moderní domácnosti Vás překvapí svými funkcemi a designem. MORA je součástí českých domácností už téměř 200 let. S historií začínající v roce 1825 patří mezi nejstarší výrobce domácích spotřebičů, a to nejen v Evropě.

Vstavaná rúra MORA - dTestVestavná trouba MORA VT 101 BW se umístila v testu 11 vestavných trub na druhém místě a byla oceněna označením výhodný nákup.

Vestavná trouba VT 101 BW v bílém provedení s klasickým mechanickým ovládáním vás překvapí nejen energetickou třídou "A", ale i vnitřním objemem 65 l. Vnitřní prostor je inspirován tradičním, klenutým tvarem, připomínající tvar staré kamenné pece na dřevo. Horký vzduch tak může volně cirkulovat a rovnoměrně proudit a pokrmy v ní připravované jsou perfektně propečené a šťavnaté. Trouba má celkem čtyři různé programy s přesnou regulací teploty v rozmezí 50-275 °C. Speciální program na čištění trouby EcoClean vám zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku trouby a je maximálně ohleduplný k životnímu prostředí a Vašim nákladům na čistící prostředky. Uvnitř trouby se nachází praktické osvětlení, takže budete mít po celou dobu pečení dokonalý přehled o připravovaném pokrmu. Navíc je pro ty, kteří vaří s dětmi ocení dvojité sklo, které je chráněno reflexní vrstvou. Tato vrstva zajišťuje bezpečnost. Můžete tak snadno zkontrolovat pokrm uvnitř trouby i přes zavřená dvířka, neunikne tak žádné teplo.


Prodej trouby je ukončený.

 

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu