Sporák MORA E 120 AW zvítězil v nezávislém testu

Praha 7. 1. 2020 ‒ Sporáky patří k ikonické značce MORA už hezkou řádku let. O tom, že kráčí s dobou, svědčí nejen stálá obliba mezi zákazníky, ale nejnověji i skvělé hodnocení v nezávislém testu největšího porovnávacího a recenzního portálu www.vas-pomocnik.cz. Sporák MORA E 120 AW s klasickou troubou se stal vítězem tohoto nezávislého testu v kategorii elektrických litinových sporáků. Takže pokud hledáte právě tohoto pomocníka, víte, po kterém sáhnout.

Sporáky patří k tradiční značce MORA jako dobře padnoucí poklice na hrnec a jsou to právě sporáky, které z této značky udělaly doslova fenomén. Dnes najdete v nabídce široký sortiment kvalitně propracovaných elektrických, plynových, kombinovaných i indukčních sporáků MORA.  

Pyšní se řadou technologicky vyspělých funkcí, a navíc i extra velkým objemem trouby. Dokonce i mezi úzkými sporáky MORA se skromnou šířkou 50 cm najdete tohoto oblíbeného kuchyňského pomocníka s největším vnitřním objemem trouby na trhu - až 70 l.   A právě celkový dojem, snadnost obsluhy, úroveň provedení i osvědčená kvalita zavedené značky byly tím, co rozhodlo v rozsáhlém nezávislém testu porovnávacího portálu www.vas-pomocnik.cz. Sporák MORA E 120 AW je vítězem v kategorii elektrických litinových sporáků pro rok 2021, a navíc je označený i jako výhodná volba!  

E120AWElektrický sporák E 120 AW v šířce 60 cm v bílém provedení má čtyři litinové plotny, z toho jednou rychlovarnou; o pečení se postará klasická elektrická trouba s velkým vnitřním objemem 68 l. Kromě klasického pečení pomocí horního a dolního tělesa má i speciální samočistící program EcoClean, který hravě zajistí dokonalou čistotu vnitřku trouby i bez použití chemických prostředků. Praktické vnitřní osvětlení se postará o to, že budete mít po celou dobu pečení dokonalý přehled o připravovaném pokrmu. Ve spodní části sporáku je praktický úložný prostor, do kterého snadno uložíte příslušenství, plechy nebo pečicí formy. Sporák spadá do úsporné třídy „A“. Stojí 5 290 Kč.

Sporáky MORA se vyrábějí v několika barvách, v různých šířkách i provedeních varné desky a trouby, takže si vybere opravdu každý.   

Objevte oblíbené sporáky MORA

Kde koupit sporák MORA

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu