Spousta nádobí, málo času? S myčkou MORA to hravě zvládnete!

Ať už máte velkou rodinu, nebo se rádi scházíte se svými přáteli, už nemusíte řešit, kam s hromadou talířů, skleniček a nádobí po vydařené hostině. Nová vestavná myčka MORA IM690 s dokonale propracovaným vnitřním prostorem se třemi koši nabízí dostatek místa až pro 16 sad nádobí, které bezchybně umyje a dokonale osuší s pouhými 9,5 l vody. A když je to potřeba, i za 20 minut. A protože patří do třídy A+++, nezatíží váš rozpočet ani pokud jde o spotřebu elektřiny.

Vestavná plně integrovaná myčka nádobí MORA IM690 o šířce 60 cm vyniká opravdu velkorysým vnitřním prostorem, který pojme až 16 sad nádobí. Skvěle se tak hodí do velkých rodin nebo do domácností, kde se hodně vaří.

Tři koše s praktickým uspořádáním se postarají o nádobí jakýchkoliv rozměrů a tvarů, příbory a kuchyňské náčiní. Proud vody i mycí přípravek se díky struktuře košů dostává i k těm nejsilněji znečištěným plochám nádobí. Vše má své místo, obsluha košů je snadná a nádobí je perfektně čisté.

A také dokonale suché díky funkci SušeníPlus, kdy se na konci mycího programu dvířka myčky automaticky pootevřou, aby mohla odejít zbytková pára a vzduch mohl přirozeně proudit. Tento systém je navíc velmi efektivní: jde o přirozeně rychlé vysušení při nízké spotřebě energie. Z myčky tak vyjmete dokonale lesklé a suché nádobí.

Velmi užitečný je i 20minutový program RychléMytí, který umyje nádobí jen za několik minut. To je ideální, když máte doma více hostů, nebo když spěcháte na víkend. Občas se naopak může hodit program pro poloviční náplň, nechybí ani možnost odloženého startu.

Tato myčka vyniká nejen velkorysou kapacitou, ale také mimořádnou úsporností: patří do energetické třídy A+++. Je vybavena úsporným programem Eco, při kterém spotřebuje pouze 9,5 l vody a 0,86 kWh na jeden mycí cyklus. S hlučností 47 dB nebude rušit ani v domácnostech, kde je kuchyně propojena s obývacím prostorem.

Myčka stojí 12 990 Kč a prodává se v široké síti kamenných prodejen i v e-shopech.

▷ Objevte plně integrovanou vestavnou myčku na 16 sad nádobí MORA IM 690

Kde koupit myčku nádobí MORA

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu