Tip na všestranný vánoční dárek

Marně si lámete hlavu, čím pod stromečkem potěšit své blízké? Spoustu radosti přinese malý pomocník, který se pohodlně vejde do jakékoliv domácnosti, a zastane funkci hned tří specialistů! Sendvičovač, vaflovač a minigril v jednom těle s pěkným designem.

MORA MS 903 BK „3v1“

Sendvičovač MORA MS 903 BK „3v1“ se třemi páry vyměnitelných desek s nepřilnavým povrchem zastane funkci hned tří kuchyňských pomocníků. Využijete jej však nejen při přípravě toustů, ale i vaflí, panini nebo grilovaných masíček. Netradičními svačinkami, večeřemi, nebo pohoštěním potěšíte nejen svou rodinu, ale i hosty. Rukojeť zůstává při pečení chladná, a tak se nemusíte bát popálení. Světelná signalizace vás upozorní, že je přístroj v provozu a dosáhl požadované teploty. Sendvičovač má prostor pro uložení připojovacího kabelu, a proto se snadno skladuje. Stojí 1590 Kč.  

MORA PLNÁ ŽIVOTA - www.mora.cz

MORA a příjemné chvíle s rodinou patří dohromady už bezmála dvě stě let. A protože dobré jídlo a pečení ve většině rodin nemůže chybět, přichází MORA s akcí, s níž získají zákazníci k setům vybraných vestavných spotřebičů MORA osmidílnou kolekci kvalitního nerezového nádobí v hodnotě 4 990 Kč. K vestavným troubám navíc jako dárek 10 kg mouky a lákavé výhry čekají i na ty, kdo se zapojí do výzvy a nazpívají a natočí se s originální písničku MORA. Více o akcích na www.mora.cz v sekci Promo Akce.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu