Tipy na vánoční dárky značky MORA

Kolikrát jste pochybovali, že praktický vánoční dárek udělá radost? Se mnou nikdy.

MORA nabízí nespočet důkazů, že i praktický vánoční dárek může potěšit. Spotřebiče této oblíbené české značky jsou v každé domácnosti s radostí vítanými – kvalitními, spolehlivými a efektivními pomocníky. Zkuste sobě nebo svým blízkým letos nadělit pod stromeček třeba sporák, multifunkční troubu, varnou desku nebo myčku z nové generace MORA, které bezchybně odvedou svou práci, ušetří čas i energii, a ještě při tom krásně vypadají.

 

Kombinovaný sporák MORA K 878 AW

Příznivci tradiční české značky ve své kuchyni jistě rádi uvítají zástupce již 6. generace legendárních sporáků MORA. Bílý kombinovaný sporák MORA K 878 AW s multifunkční troubou potěší energeticky úspornou třídou A i vnitřním objemem trouby 70 l, který bez problémů zvládne i pečení velkých kusů masa.   Plynové hořáky jištěné pojistkou StopGas včetně integrovaného zapalování jsou kryté dvoudílnou litinovou mřížkou ProfiPlus, která zajistí bezpečný posun nádobí ve všech směrech. Díky digitálnímu dotykovému programátoru už nikdy nic nepřipálíte – lze nastavit odložený start, ukončení pečení či časovač. Výkonná multifunkční trouba má jedenáct programů a teleskopické výsuvy pro bezpečnou manipulaci s plechy. Nové komfortní zavírání dvířek zaručuje velmi tiché a šetrné zavírání dvířek trouby.

Elektrický sporák MORA C 625 AW

Dáváte-li přednost vaření na elektřině, v nabídce je i neméně úsporný, výkonný a elegantní elektrický sporák MORA C 625 AW v bílém provedení se sklokeramickou deskou a multifunkční troubou.  Varné zóny typu Hi-Light mají upravené topné spirály pro rychlé vaření a rozehřívají se nejen velmi rychle, ale také rovnoměrně, takže můžete začít vařit už za několik málo vteřin. S ukazatelem zbytkového tepla na desce jste chráněni před nepříjemným popálením a jinými nehodami. Díky digitálnímu časovému spínači s hodinami máte vaření pod kontrolou. Výkonná multifunkční trouba s praktickým užitným objemem 70 l má celkem osm různých programů, včetně speciálního programu na čištění trouby EcoClean. Nové komfortní zavírání dvířek zaručuje velmi tiché a šetrné zavírání dvířek trouby.

Vestavná multifunkční trouba MORA VT 548 BX

Pomozte svým blízkým či přátelům vykročit na cestu ke kuchařskému mistrovství a obdarujte je vestavnou multifunkční troubou MORA VT 548 BX v elegantním nerezovém provedení. S objemem trouby 65 l a jedenácti programy, vyvinutými na základě dlouholetých zkušeností, zvládne mnohé gastronomické výzvy. Horkovzdušné pečení umožňuje péct ve více vrstvách najednou, třeba pizzu a maso, aniž by docházelo k mísení chutí a vůní. Požadovaný program a teplotu nastavíte jednoduše zamačkávacími knoflíky, které pak můžete plně zasunout a bez problémů vyleštit přední panel. Žádné starosti nezpůsobí ani obávané čištění trouby – s programem EcoClean se trouba MORA čistí velmi snadno, bez velké námahy a téměř sama. Pro zvýšení komfortu obsluhy je trouba vybavená teleskopickými výsuvy. Potěší i bohaté příslušenství v podobě roštu, mělkého a hlubokého plechu.

Indukční sklokeramická varná deska MORA VDI 643 X

Rádi byste měli více času na svou rodinu, přátele? Nadělte si indukční vestavnou sklokeramickou desku MORA VDI 643 X v černém provedení s elegantním nerezovým rámem. Má až 90% účinnost ohřevu na indukční zóně s minimálními tepelnými ztrátami, což vaření výrazně urychlí.  Díky technologii Sprint je možné zvýšit výkon každé zóny a tím dosáhnout varu ještě rychleji. Indukční vaření je nejenom rychlé, úsporné, ale i velmi bezpečné. S ukazatelem zbytkového tepla na desce jste chráněni před nepříjemným popálením a jinými nehodami. Nechybí dětská pojistka, ani dotykové ovládání se zvukovým signálem a funkcí Časovač s časovým spínačem varných zón.

 

Plynová varná deska MORA VDP 645 GX1

Příznivci klasického vaření na plynu ocení velmi krásnou plynovou varnou desku MORA VDP 645 GX1 v černé barvě na skleněném tvrzeném podkladu a v nerezovém rámu, která splňuje nejvyšší nároky vaření na plynu a bezproblémové údržby. Varná deska je vybavena čtyřmi hořáky a masivní litinovou mřížkou, která nádobí poskytne dostatečný prostor a oporu. Otočné knoflíky slouží nejen k regulaci hořáků, ale i k automatickému zapálení, takže před začátkem vaření už nemusíte hledat sirky. Extra intenzivní ohřev zajistí trojitý hořák WOK s výkonem 3 300 W umístěný v přední části desky – ideální nejen na vaření v pánvi wok, ale i na běžné smažení či uvedení do varu většího množství vody. Pojistka StopGas automaticky zas taví přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku.

Vestavná plně integrovaná myčka MORA IM 690

Snad nikdo netouží trávit hodiny u dřezu plného špinavého nádobí, skvělým tipem na dárek je proto vestavná integrovaná myčka MORA IM 690. Výjimečná je nejen nízkou spotřebou energie (energeticky velmi úsporná třída A+++) a vody, ale také tichým provozem a spoustou praktických funkcí. S třemi flexibilními zásuvkami zvládne až 16 jídelních sad najednou. K perfektnímu výsledku pomáhá funkce SušeníPlus, která po dokončení mycího cyklu dvířka myčky automaticky pootevře, aby mohla uniknout nadbytečná pára. Vzduch tak přirozeně proudí, takže z myčky vyndáte krásně lesklé a suché nádobí. Samozřejmostí je úsporný EcoProgram, 20minutový program RychléMytí či funkce OdloženýStart 0-24h. Se systémem AquaStop se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu