Valentýnský tip: Namísto slov potěšte svou lásku dobrým jídlem!

Kolikrát v životě jste slyšeli přísloví, že láska prochází žaludkem? S novou generací mikrovlnných trub MORA zjistíte, že je pravdivé. Na letošního Valentýna, svátek všech zamilovaných, už nemusíte plýtvat časem, energií a penězi na shánění unifikovaného dárku. Buďte originální, naservírujte své lásce vlastnoručně připravenou valentýnskou delikatesu a uvidíte, že o vašich citech nebude pochybovat.  

 

K přípravě romantického gurmánského zážitku nepotřebujete letité kuchařské zkušenosti, spoustu času, peněz, ani dokonale vybavenou kuchyň. Stačí trocha fantazie, kvalitní suroviny a mikrovlnná trouba MORA nové generace. Například vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 431 B v černé barvě nebo vestavná mikrovlnná trouba MORA VMT 452 X v elegantním nerezovém provedení jsou vybaveny funkcí Kombinovaný ohřev 2v1 – mikrovlnným ohřevem a grilem. Můžete tak nejen ohřívat na různý stupeň výkonu, ale také grilovat menší porce masa, pizzu, zeleninu, dokřupava zapékat nebo rozpékat pečivo a docílit tak perfektně připraveného jídla.

RECEPTY NEJEN NA VALENTÝNA
Zkuste své láskyplné vyznání zapéct třeba do sladkého dezertu.

V míse pořádně promíchejte 4 lžíce polohrubé mouky, 6 lžic mléka, 4 lžíce oleje, 1 vejce, 1 balíček vanilkového cukru, 1 balíček skořicového cukru, 1 lžičku prášku do pečiva.

Tekuté těsto nalijte do hrníčku nebo silikonových formiček na muffiny, vložte do mikrovlnky na výkon 750 W a přibližně po 3 minutách máte hotovo. Pak už jen sladkou dobrotu dle libosti ozdobte čokoládovými srdíčky nebo z lentilek složte jméno svého miláčka. Ti zručnější mohou z želatinových bonbónů vystřihnout roztomilého Amorka.

Jako druhý chod nebo snídani po sváteční noci naservírujte zapečený toast. Prostě jen obložte toast šunkou, sýrem, rajčaty či jinými oblíbenými ingrediencemi a pomocí funkce gril krátce zapečte.


S mikrovlnnými troubami MORA nové generace vám idylický valentýnský večer nezkazí dlouhé přípravy, ani náročný úklid po vaření. Vnitřek mikrovlnky je celonerezový, což je benefit pro snadnou údržbu, stejně jako speciální povrchová úprava AntiFinger, eliminující zanechávání otisků prstů. Mikrovlnky MORA se přizpůsobí vašim potřebám – v nabídce jsou modely o objemu 17 až 32 l, s výkonem trouby od 700 do 1 000 W, mechanickým i elektronickým ovládáním. Velmi snadné je nejen intuitivní ovládání, údržba, ale také montáž – trouba se pouze vloží do vestavného otvoru a upevní. Nové mikrovlnné trouby MORA můžete v kuchyni krásně sladit s multifunkčními troubami MORA v černé i nerez barvě a příští rok se bez obav pustit do přípravy o něco náročnějšího valentýnského menu.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu