Nadělte si letos vánoční dárek, co potěší úplně všechny

Praktický dárek potěší nejen pod stromečkem, ale může rozdávat radost po celý rok, a ještě i ušetřit peníze za energie. Třeba když pořídíte svým blízkým některou z nových úsporných vestavných trub nebo nových sporáků tradiční české značky MORA. Jsou krásné i chytré a vybavené funkcemi, které uvítá nejen začátečník, ale i ostřílený kuchyňský matador. Nebudete už muset dokupovat další domácí spotřebiče, a přitom se vám otevřou úplně nové možnosti, jak potěšit své blízké tradičními i moderními dobrotami nejen v čase vánočním.  

Pro zastánce elegance a vestavby

Špičku nabídky představuje nová chytrá trouba MORA VTPS 787 BXB s extra velkým objemem 77 l. Je vybavena také termosondou a funkcí páry pro přípravu lahodných a zdravých jídel. Má 22 automatických programů včetně programů pro pečení pizzy, dezertů, chleba, drůbeže nebo velkých i malých kusů masa i s dlouhou dobou přípravy při nízké teplotě. Vyberte pouze typ jídla, jeho hmotnost a trouba zvolí správnou teplotu od 30 až do 300 °C, správný typ ohřevu a navrhne vhodné umístění v troubě. Pro zkušené kuchaře je tu naopak možnost naprogramovat si hned na začátku teplotu a čas pečení ve dvou krocích. Nechybí ani funkce pro zdravé horkovzdušné fritování bez tuku - přidáte-li i páru, povrch bude křupavější. Velkorysý vnitřní prostor trouby je klenutý po vzoru tradiční kamenné pece a zaručuje dokonale rovnoměrné pečení i objemných jídel, například husy. Komfort zvyšuje velký průzor ve dvířkách, dvojité osvětlení, praktický teleskopický výsuv s jednoduchým klik systémem či tlumené zavírání a otevírání dvířek. O čištění bez námahy se postará účinné automatické pyrolytické čištění. Trouba spadá do velmi úsporné třídy A+. I při takto všestranné vybavenosti stojí 13 990 Kč.  

Pro milovníky tradičního řešení a jednoduché výměny kus za kus

Indukční sporák MORA I 8688 BX ve stylovém nerezovém provedení s indukční deskou a multifunkční troubou s přidanou párou spadá do energeticky úsporné třídy „A“ a potěší i při své 50cm šířce velkým užitným objemem trouby 70 l. Varná deska se ovládá dotykově a umožňuje spojit dvě levé samostatné varné zóny do jedné velké jen jedním dotykem, abyste mohli vařit i ve velkých nádobách. Trouba má inovativní patentovaný klenutý vnitřek po vzoru kamenných pecí, který byl ještě vylepšen. Výsledkem je, že peče naprosto rovnoměrně. Je vybavená 11 pečicími programy včetně dvou parních a úctyhodným teplotním rozsahem 50-275 °C, takže v ní snadno vykouzlíte například výbornou pizzu, pomalu upečete pečínku nebo upečete mražená jídla bez předehřívání. Skvělá je i možnost zdravého horkovzdušného fritování s minimem tuku nebo zcela bez tuku. Potěší ekologické čištění párou EcoClean, tiché a šetrné zavírání dvířek trouby, teleskopické výsuvy i praktický úložný prostor pro příslušenství. Sporák spadá do úsporné třídy A. Tento multitalent, který si nárokuje jen 50 cm místa, stojí 14 990 Kč.  

MORA PLNÁ ŽIVOTA - www.mora.cz

MORA a příjemné chvíle s rodinou u dobrého jídla patří dohromady už bezmála dvě stě let.  I pro letošní rok je připraven dárek – všichni, kdo si koupí jakoukoliv vestavnou troubu MORA, dostanou navíc 10 kg mouky. Mohou tak v nové troubě rovnou připravit spoustu dobrot pro své blízké. A při nákupu setu vybraných trub, varných desek a myček mohou navíc získat až do 30. listopadu zdarma i kvalitní nádobí v hodnotě 4999 Kč. Více o akcích na www.mora.cz v sekci „Promo Akce“.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu