Varné desky plynové, indukční, sklokeramické s HI-LIGHT zónami...

Správný výběr varné desky do značné míry ovlivňuje kvalitu a rychlost i energetickou náročnost vaření. Tradiční česká značka MORA nabízí varné desky plynové, indukční, sklokeramické s HI-LIGHT zónami... Záleží jen na vás, jakou desku a ohřev si vyberete. Ať už máte menší nebo větší kuchyň, šířky desek 30, 60, 75 nebo 90 cm ze sortimentu značky MORA budou vždy optimální volbou.

Indukční desky MORA nabízejí nejbezpečnější a nejrychlejší způsob vaření - 90 % účinnost ohřevu na indukční zóně s minimálními tepelnými ztrátami! Indukční zóna zahřívá pouze kovové dno nádoby, po jejím odebrání se indukční ohřev automaticky vypne. Na povrchu desky se nic nepřipálí, takže i čištění je velmi snadné. Indukční desky MORA mají speciální funkci SPRINT, která přináší rychlé zvýšení výkonu až na 3,7 kW, což oceníte především při vaření ve větších nádobách, které už nebude tak zdlouhavé. Nádobí vhodné na indukční desku musí být magnetické, poznáte je snadno, stačí přiložit magnet na dno nádoby.

Plynové desky MORA některé modely jsou vybaveny extra velkým trojitým hořákem s výkonem 3,3 kW, což garantuje rychlé vaření a ohřev po celé ploše dna nádoby. Dvoudílná litinová vařidlová mřížka u některých zajišťuje stabilitu nádobí a pohodlné vaření. Plynové hořáky mají pojistky STOP GAS, které automaticky uzavřou přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, například při přetečení obsahu hrnce nebo průvanu, bezpečnost je tak zaručena! Velmi praktické je integrované zapalování hořáků v knoflíku - už žádné hledání sirek nebo zapalovače. Stačí pouze otočit knoflíkem.

Sklokeramické HI-LIGHT desky MORA umožňují rychlé vaření v nádobí různých materiálů - smaltované, teflonové, skleněné, nerezové - i velikostí. Mimořádně velká varná zóna XXL má 210 mm! Praktický nerezový rámeček chrání desku při manipulaci s nádobím a zabraňuje nepříjemnému přetečení na pracovní plochu, další variantou provedení desky jsou elegantní zkosené hrany. Desky jsou vybaveny bezpečným indikátorem zbytkového tepla a snesou i extrémní zatížení více než 100 kg.

Vestavné spotřebiče MORA vynikají promyšleným designem, technickou dokonalostí, maximálním ohledem na životní prostředí, logickým a snadným ovládáním. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100 % servis po celé České republice.

Objevte svět MORA. Svět unikátní spolehlivosti, kvality a komfortu.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu