Vestavná trouba MORA zvítězila v testu kvality časopisu dTest

VT 548 MXV čísle 10/2016, respektovaného časopisu dTest, zaměřeného na multifunkční trouby, prošlo náročnými zkouškami celkem 12 spotřebičů, dostupných na tuzemském trhu. Nejvyšší hodnocení 66% získala vestavná elektrická trouba VT 548 MX (aktuálně je součástí nové generace spotřebičů MORA její nástupce – model VT 548 BX) z řady MORA PREMIUM. Nezávislý test hodnotil schopnost péct, ale také spotřebu energierychlost předehřevupřesnost nastavenístabilitu teplotysnadnost obsluhy nebo teplotní a elektrickou bezpečnost.

Vestavné trouby jsou při zařizování nové kuchyně nebo rekonstrukci té stávající stále častěji jednoznačnou volbou. Důvody jsou estetické i praktické - vestavné spotřebiče se bez problémů přizpůsobí celkovému stylu kuchyně, jsou prostorově úspornější, jednodušší na čištění a údržbu. Nerezová vestavná trouba MORA VT 548 MX má navíc řadu velmi praktických funkcí. Například speciální rychloohřev trouby na 200 °C za 6 minut, možnost programování doby pečení, či obzvláště šetrné rozmrazování. Funkce Water Systém výrazně usnadňuje čištění. Stačí na dno trouby vložit pekáč s přibližně půl litrem vody, nastavit teplotu na 50 - 60°C na dobu 30 minut. Vnitřek trouby se sám "odmočí", takže není potřeba víc, než jej na závěr jednoduše vytřít. Komfortní zavírání dvířek se postará o snadné, tiché a šetrné zavírání dvířek trouby. Žádné nepříjemné zvuky či zbytečné úniky tepla tak neruší proces pečení ani osazenstvo kuchyně.

MORA myslí i na bezpečí dětí - zamačkávací osvětlené knoflíky přinášejí pohodlné a snadné ovládání, ale v zamáčknuté poloze znemožní dětem, aby s knoflíky svévolně manipulovaly. Součástí dotykového ovládání hodin s teplotním displejem je i spolehlivý dětský zámek. Komfortní a bezpečnou manipulaci s plechy a úpravu či kontrolu pokrmů kdykoliv je to zapotřebí umožňují teleskopické výsuvy, které plechy po vysunutí udrží ve stabilní poloze. Další výhodou trouby MORA VT 548 MX je úsporná energetická třída A.

>>Aktuálně je součástí nové generace spotřebičů MORA její nástupce – model VT 548 BX

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu