Vyberte tu správnou digestoř a získejte svěžest do vaší kuchyně!

Tradiční česká značka MORA nabízí více než 45 modelů digestoří, které zajistí nejen čistý a svěží vzduch, ale díky vytříbenému modernímu designu se stanou ozdobou kuchyně. Bonusem je vysoký výkon, nízká hlučnost, jednoduché ovládání a příznivá cena.

Máte-li k dispozici komínový odtah, který pachy a výpary vzniklé při vaření odvádí z interiéru ven, připojíte digestoř na odtahové potrubí. Pokud ne, žádný problém, můžete se spolehnout na recirkulaci, která přes filtry očištěný vzduch vrací zpět do prostoru. Značka MORA jako jediná na trhu nabízí odsavač, který má až 7 možností odtahů a je vhodný především do panelových bytů.

Odsavače par MORA jsou vybaveny řadou užitečných funkcí. Například pustíte-li se do přípravy náročnějšího menu a vaříte zároveň ve čtyřech hrncích, speciální funkce Power Boost spustí maximální sací výkon a výpary bez velkého hluku mizí. K dispozici je funkce 24 hodin (automatické čištění vzduchu v místnosti po dobu 5 minut každou hodinu) a možnost automatického vypnutí odsavače po 30 minutách.

Dotekové ovládání digestoří Direct Touch je velmi jednoduché, rychlé a pohodlné. Ke spuštění požadované funkce stačí pouhý dotek, následně se červeně rozsvítí daný symbol, takže je na první pohled zřejmé, která funkce je právě v provozu. Všechny ovládací symboly jsou umístěny pod kvalitním tvrzeným sklem, čelní plocha je tedy rovná, hladká a bez tlačítek, což výrazně usnadňuje údržbu. K dokonalému výsledku postačí použít prostředek na čištění skla, zrcadel nebo oken a lehce setřít.Kulaté halogenové osvětlení o výkonu 20 W zaručuje komfortní osvětlení varné plochy pod odsavačem.

Odsavače par MORA jsou vybaveny praktickým kovovým filtrem proti mastnotám, který se nemusí měnit a na jeho případné nasycení upozorní symbol kontroly filtru. V případě, že bude odsavač zapojen na provoz recirkulace, je nutné použít uhlíkový filtr.

Značka MORA, český výrobce domácích spotřebičů s tradicí začínající v roce 1825, nabízí širokou a komplexní nabídku pomocníků do každé domácnosti a umožňuje tak bez problémů vybavit celou kuchyň v jednotném, moderním stylu. Vestavné i volně stojící spotřebiče - varné desky, chladničky, mikrovlnné trouby, myčky, odsavače par, trouby, sporáky, ale i plynová topidla či ohřívače vody…. Stačí si jen vybrat. Zákazníky oceňovanou výhodou je také 100% servis po celé České republice.

MORA. Radost domova.

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu