Proč plynová topidla MORA?

+ + + +

Kolikrát v životě jste si řekli: "Samo se to neudělá"?

Plynová topidla MORA jsou totiž opatřena systémem automatické regulace. Tato topidla jsou určena pro vytápění jak obytných místností, tak i nebytových prostor, skladů, dílen atd. Hlavní předností plynových topidel je rychlá instalace bez rozvodů vody a podstatně nižší náklady. Topidla mají kvalitní černý smaltovaný výměník tepla, který zaručuje rychlé předávání tepla do okolí v místnosti a jsou vyrobeny z nekorodující slitiny, odolné veškerým povětrnostním vlivům.


Automatická regulácia

Automatická regulácia

Vykurovacie telesá vybavené automatickou reguláciou teploty. Termostat je možné nastaviť v rozsahu 10 – 32 °C. Regulácia je integrovaná v dekoračnom plášti s ochranným panelom, ktorý skomplikuje manipuláciu deťom.

Výkon a varianty vykurovacích telies

Výkon a varianty vykurovacích telies

Plynové vykurovacie telesá sú ponúkané v dvoch výkonoch 2,5 kW, pričom tento výkon dostatočne vykúri priestor až 50 m3. Vykurovacie teleso s výkonom 4,2 kW vykúri priestor až 95 m3. Vykurovacie telesá môžu mať odťah spalín cez stenu alebo priamo do komína. Súčasťou každého vykurovacieho telesa je aj odťahové potrubie cez stenu.

Kvalitný smaltovaný výmenník tepla

Kvalitný smaltovaný výmenník tepla

Vykurovacie telesá majú kvalitný čierny smaltovaný výmenník tepla, ktorý zaručuje rýchle predávanie tepla do okolia v miestnosti.

Vonkajší sací kôš

Vonkajší sací kôš

Je vyrobený z nekorodujúcej zliatiny odolnej akýmkoľvek poveternostným vplyvom.Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?

Zobrazit mapu