Letos budete mít to nejlepší vánoční cukroví. S troubami MORA je to snadné

Čas vánočního pečení se pomalu blíží a mnohé druhy cukroví je dobré připravit včas, aby byly správně vláčné. Ať už patříte mezi ty, co pečou jen tak akorát pro „voňavou“ domácí atmosféru, nebo každoročně lámete rekordy v počtu druhů a množství cukroví, určitě přivítáte v kuchyni spolehlivého pomocníka. Vestavná multifunkční trouba MORA VT 779 BX je vybavena inteligentními technologiemi, které vám zaručí krásně propečené cukroví.

Multifunkční trouba MORA VT 779 BXU vestavné trouby MORA VT 779 BX máte na výběr z 8 přednastavených programů a 15 funkcí, takže vanilkové rohlíčky jsou krásně nadýchané a vánočka upečená dozlatova. Trouba toho ale zvládne mnohem víc než vánoční cukroví! Nejen klasické pečení, gril s ventilátorem i bez, horkovzdušné pečení, rychlý předehřev, rozmrazování, udržování teploty pokrmu, zavařování, grilování, rozmrazování a třeba i výrobu domácího jogurtu. Velký přehledný displej s plně dotykovou plochou vám zajistí dokonale intuitivní ovládání a krásný design trouby. Jemným dotykem jednoduše navolíte požadovaný program pečení, zvolíte některý z přednastavených receptů, nebo naprogramujete časovač. Dalším užitečným programem, který oceníte nejen během hektických předvánočních příprav, je speciální program na čištění trouby EcoClean, který zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku trouby a je maximálně ohleduplný k životnímu prostředí.


Bezpečně a bez námahy k dokonalému výsledku

  • Speciální ochlazovací systém a trojité zasklení trouby s tepelným deflektorem se postarají, aby dvířka trouby zůstávala chladná, což ocení nejen rodiny s dětmi, které rády pomáhají s přípravou vánočních dobrot.
  • Se skvělým výsledkem vám pomohou plně teleskopické vodicí lišty na třech úrovních v interiéru trouby, jsou velice praktické při kontrole, podlévání či vkládání a vykládání pokrmů z trouby. Máte tak dokonalý přehled o všech pokrmech, které právě připravujete.
  • K nerušené, pohodové sváteční atmosféře přispěje tlumené zavírání dvířek trouby. Dvířka trouby se zavírají pouhým jemným dotykem a jsou dokonale tichá a bezpečná.
  • Co určitě oceníte je i speciální povrchová úprava nerezu eliminující zanechávání otisků prstů a dvojité osvětlení uvnitř trouby ze dvou míst.
  • Benefitem pro domácí rozpočet, obzvláště před Vánoci, je příznivá spotřeba elektrické energie. Díky speciální izolaci a odrazovému reflexnímu sklu patří tato trouba mezi nejúspornější na trhu. S úsporným ECO programem dosahuje energetické třídy A+.
  • Navíc si můžete přečíst recenzi této trouby od Vladěny Halatové z blogu bezlepkove.com, kde zjistíte hlavní praktické výhody modelu.
  • To vše za doporučenou cenu 13 990 Kč.

▷ Objevte multifunkční pečící troubu MORA VT 779 BX

Kde koupit spotřebiče MORA

Bezplatná zákaznická linka
800 105 505
Každý pracovní den 8.00 - 16.00 h
Hledáte svého nejbližšího prodejce nebo naši značkovou prodejnu?
Zobrazit mapu